Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nyíregyházán jár valaki dr...

Nyíregyházán jár valaki dr Guthy Ildikohoz?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem mert a Kisfiam most kezdte az ovit és allergiás. Mi is hozz járunk. De az a papir amit kaptunk az oviba nem elég. A bölcsibe jo volt ,nem is értem. Kórházi hivatalos papir nem elég. Milyen papir kell még? Tudja esetleg valaki? És a doktornőt bármikor hívhatom a mobilján? Csak kórházban voltunk hozzá még.

#étel #allergia #Gasroenterologia
2015. szept. 1. 17:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem minden évben kell kérni olyan igazolást az allergiájáról.

Mi jártunk már nála, nem volt túl kedves, de jó szakember hírén hozzá mentünk. Nem bántuk meg. Jól felvilágosított bennünket, kiderült nem is allergiás a gyermekünk.

A magánrendelésére menjetek inkább, mert ha a kórházba mentek oda kell beutaló és időpont, amire hónapokat kell várni.

2015. szept. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi is csak jártunk, múlt időben. Nekünk sem allergia volt végül a bajunk. Nem túl szimpatikus modorú a doktornő, de nem volt bunkó velünk, rideg, de a szükséges felvilágosítást, kezelést megkaptuk. A papíros kérdésre sajnos nem tudok válaszolni, de mobilon én többször hívtam, rendelési idő alatt is, volt hogy este, mindig felvette, ha tudta, rideg, de normális volt. Szerintem hívd bátran. Felesleges végigülnöd a gyerekkel a magánrendelést, főleg, hogy érkezési sorrend van. :(
2015. szept. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszi a válaszokat! Mint irtam járunk hozzá a kórházba! Ismerem. Végül be mentem rendelési időbe,hogy beszélhessek vele! (csütörtökön és pénteken rendel a kórházban!) nem tudott nekem olyan papirt adni amit az oviba kérnek! De végül elfogadták az utolsó ambuláns lapot! Nem régi.

Velünk egyébként tök rendes! Imádja a Kisfiam. Mindig ad neki egy csomo ajándékot.

A magán rendelésre viszont több mint egy éve be kell jelentkezni! Mint meg tudtam! Hátha valakinek információ!

2015. szept. 5. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!