Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szép, tartós vonatpálya?

Szép, tartós vonatpálya?

Figyelt kérdés
Vonatpályát keresek 3 éves fiamnak. Lehet fa vagy műanyag, csak legyen tartós és aranyos figurákkal. Amit eddig láttam műanyagok, iszonyú gagyik voltak, a fából készültekhez pedig olyan kis semmit mondó vonatok és kiegészítők vannak.
2015. szept. 21. 12:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A fa pályák közt én nem láttam/tapasztaltam különbséget, ráadásul a Tescos és az Ikeás simán összeépíthető. Nekünk ezek voltak, hozzá Thomasos mozdonyok, de Mickey egeres is volt, mind kompatibilisek.
2015. szept. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is jobb összeválogatni. Nekünk van Tesco-s sís, Ikeás sín, alagút, híd és Eichhorn, illetve Thomas mozdonyok.
2015. szept. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A fiamnak Ikeás van, kétévesen kapta az első csomagot, most nyolc éves, és még mindig tökéletes állapotban vannak, csak némi ceruzafirka van az egyiken, de semmi kopás, ugyanolyanok, mint új korukban. Jó, mondjuk most már nem játszik velük, de azért néha kirak egy-egy pályát, gyönyörködik benne, aztán elteszi :) Viszont a tesó is tutira játszani fog még vele, ha akkora lesz (még a pocakban van).

Igaz, ezekhez nincsenek nagyon agyonbonyolítva a vonatok, de szerintem ez nem baj, egy pici gyerek még nem is igényli, hogy olyan kifinomult formák legyenek, sőt, szerintem az egyszerűbb jobb.

2015. szept. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha sikerül szerezned elemes/táviránítós mozdonyt, az nagyon jó móka.
2015. szept. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2015. szept. 22. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!