Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen foglalkozásra hordjátok...

Milyen foglalkozásra hordjátok Pécsett a piciteket? Az enyém 14 hós és imád gyerekek közt lenni. Járunk zene bölcsibe és bébi uszira. Más ötlet?

Figyelt kérdés
2010. márc. 14. 12:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi tornázni jártunk régen az Anikó utcai suliba, ott tartottak baba-mama tornát, meg kicsit nagyobbaknak is volt torna. Most nem tudom, hogy van, mert már bölcsis, két éves elmúlt, így eleget van gyerekek között :) Amikor nem ott van, akkor nem osztozom rajta :D (poénkodok ám, mielőtt valaki belemagyaráz)
2010. márc. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én kaposvári vagyok, de tudom, hogy Pécsen, a Természettudományi Múzeumban március óta van Manó Múzeum. Itt Kaposváron már régebb óta van, ugyanaz az hölgy tartja. Mondókák, bábok, énekek segítségével mutatja be az erdő-mező állatait.Igaz, hogy 2 évesnél nagyobbaknak ajánlják, de én már többször elvittem a most 15 hónapos lányomat és tetszett neki.


Esetleg neten nézz utána és be kell jelentkezni, mert sokan voltak az első alkalommal és tömeg volt, áprilisban talán több csoport indul!!

2010. márc. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az ötleteket!

Jó manózást nektek!

2010. márc. 18. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!