Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogz vegzem ra 4 evesemet,...

Hogz vegzem ra 4 evesemet, hogz erdekeljek a hasynos foglalkoyasok mint a gyurmayas, rajyolas stb?

Figyelt kérdés
4 eves lanyom nem kitarto, mindenbe belekeyd, de kb 2 perc utan abbahagyja. Masfel eves fiam itthon van velem,, ovibol ebed utan elhozom a nagzot, mert delutan mar nincs foglalkozas. Turelmes vagyok, igyekszem veluk sokat jatszani is. Annyira szeretnek klasszikus gyerekprogramokat csinalni, de ugy erzem gyerekem csapong. Egy meset se tudok vegigolvasni, a lanyom egybol masik konyvet vesz, abbol is ket mondat, utana ujabb kell neki es ezt minden alkalommal. Boribonos es hasonlo mesek. Gyurmahoz is leulok veluk, ket perc es unja, probalom mutogatni h figurat, gombot stb csi aljon nem erdekli. Festes, rajz ugzanez. Ugyanakkor nzugos, unatkozik egesz nap, mert nincs meg a kitartas orome. Amugy csajos, csak a szoknza, hercegnosruha erdekli, ki kellett festenem a kormet mert ovistarsanak is olyan, most a sminkeimet kerte. Esetleg a barbie koti le, de az is csak kb 5 percig, nem jatszik cele szerepet. Oviban nem szeret szerepelni, csak o sztrajkolt a musor alatt, nem akar ovis tancra menni, kulon balettre is probaltam mar. Csak a ruha tetszett neki, barbie moziba is vittem, 20 perc mulva mar unta...szenved o is, nem tudom, mit probaljak meg?
2015. szept. 28. 09:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem keress egy tanácsadót, vagy egy gyerekpszichológust, nézzék meg nem hiperaktív -e a kislány. A figyelemzavar komoly is lehet. Illetve ők tudnak valóban hasznos tanácsot adni neked, hogy mit csinálj.
2015. szept. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!