Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Honnan érdemes játékkonyhát...

Honnan érdemes játékkonyhát venni? Fa vagy műanyag? Nektek milyen van?

Figyelt kérdés
Linket is tudtok esetleg.Köszi
2015. okt. 8. 21:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Kisfiamnak ilyet vettünk: [link]


Imádja :)

2015. okt. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekünk IKEA kiskonyhánk van. Nagyon szeretik, és szétrobbantani sem lehet (pedig megpróbálták).
2015. okt. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekünk fa van, 16 hónapos volt a kislányom, amikor megvettük neki karácsonyra, most 5 éves múlt, és még mindig megvan a kiskonyha, a gyerekszoba része. :-)

20.000 Ft-ba került, de nagyon megérte, mert semmi baja, voltak hozzá tartozékok (ennivaló, edények fából, só, bors szóró stb.). Szuper, szerintem hosszú távra nagyon megéri fából készültet venni, még ha drágább is, mint a műanyag.


A miénk ilyen:


[link]

2015. okt. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
3. vagyok, most néztem az 1. válaszoló linkjét, ugyanaz a miénk is, csak zöldben. :-) :-)
2015. okt. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ikeás fa kiskonyhánk van, az alsó és a felső részt is megvettük a lányunknak, imádja.


Szerintem sokkal szebb, mint a műanyag, és tartósabb is.

2015. okt. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Oviban is Ikea konyha van, és imádják a gyerekek!!
2015. okt. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!