Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Fiam 18 hónapos és rettentően...

Fiam 18 hónapos és rettentően anyás, hogyan tudnám hozzászoktatni egy babysitterhez?

Figyelt kérdés
4 hónap mulva dolgoznom kell,és a babysitter már jár hozzánk,de abszolut elutasitja.Nagyon aggódok.Van valami tippetek hogyan szoktassam hoozzá?
2015. okt. 10. 09:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet csak úgy hozzá szoktatni. Hagyj időt neki!
2015. okt. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
4 hónap alatt simán hozzá fog szokni, az elég hosszú idő. Egyelőre ne akard rábízni, csak legyen jelen. Majd ha a jelenléte már nem különlegességnek számít, akkor vond be a közös tevékenységekbe, pl. közös játék, vagy legyen ott, amikor fürdetsz, ilyesmik. A következő lépés az, amikor már valami apróbb dolgot kiszervezel a bébiszitternek, például ő ad inni, vagy ő adja rá a zoknit, miközben te a pólót adod rá. Ha ezt is megszokta, akkor már lehet olyat feladatot is a bébiszitterre bízni, amiben te nem veszel részt, pl. te az egyik szobában vagy, míg ő a másik szobában felöltözteti a gyereket. Ha már teljesen megszokta, hogy ő is vele van, akkor hagyd őket először kettesben. Biztos, hogy lesz még így is némi sírás, de ez a bölcsiben is megesik, vagy ha nagyira hagyják, akkor is.
2015. okt. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem 15 hós a lányom. Augusztus második felétől jár hozzánk bébiszitter, de most van el vele úgy 20-25 perceket, hogy én is a lakásban vagyok. Naponta jön a lány segíteni.
2015. okt. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó naponta jár hozzátok augusztus közepétól az azt jelenti hogy hétfőtől vasárnapig?És hogy kezdtétek?Hogy szoktattátok hozzá?
2015. okt. 10. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!