Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyit interneteznek, telefon...

Mennyit interneteznek, telefonoznak manapság az alsósok?

Figyelt kérdés
Legfőképpen szülők válaszára lennék kíváncsi, ahol alsós gyerekek vannak. Van okostelefonjuk, facebookjuk? Mennyit gépeznek? Egy nyolcadikoshoz képest kb hol lehetnek?
2015. okt. 14. 18:26
 1/3 anonim válasza:

igaz én nem szülő vagyok hanem 13 éves de én alsós koromra visszaemlékszek és kb 3.-os koromba(10 évesen) lett telefonom de azt is csak azért kaptam mert az osztályban már mindenkinek volt telefonja. de semmi extra nem volt benne, érintőképernyős volt de tényleg csak hívni/SMS-ezni, képeket csinálni és zenét hallgatni volt jó. ha olyanok voltak a jegyeim akkor odaülhettem a géphez vagy anyu odaadta a telefonját de azon is nagyjából játszottam csak és kicsit facebookoztam. 4. félév környéke óta nincs facebookom de nem is hiányzik.

de ahogy elnézem az első osztályosokat ők telefonoznak szünetekbe.. nekem elsőbe telefonom sem volt, nemhogy iskolába vigyem.. borzasztó egyébként de ez szülő függő, én hálaistennek amennyire el lettem "cseszve" úgy időben megneveltek.

2015. okt. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
9 éves lányom és 7 éves fiam van. Telefonjuk nincs. Van egy közös laptopjuk, ezen csak játszani lehet, suli után, amíg készül a vacsora. Ez maximum 1 óra, de általában kevesebb. A lányomat nem nagyon érdekli, inkább a fiam szokott játszani, náluk az osztályban minden fiú rá van kattanva.
2015. okt. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mi kilógunk a sorból, mert a 9 éves, 3.-os fiamnak nincs telefonja, tabletje, nem is számítógépezik, ezáltal facebook profilja sincs.

A mi telefonunkat és tabletünket szokta nyomkodni, de most le van tiltva róla, mert 1 hét alatt hazahozott 3 egyest, pedig ez nem jellemző rá.

Saját telefont és tabletet persze szeretne, de én korainak tartom, főleg a telefont. Tabletet talán kap a szülinapjára, ezt még nem tudom.

A számítógép sosem érdekelte, pedig mi elég sokat ülünk előtte, tojok rá, ha emiatt le van maradva a kortársaihoz képest, majd bepótolja, ha akarja.

Viszont leigazolt sportoló, heti 3x2 órát edz, hétvégente meccsekre jár, ez nagyobb örömöt okoz neki...

Én örülök, hogy jobban szeret focizni, bringázni, futkározni, fára mászni, a kutyával és a tesójával játszani, mint naphosszat bent kockulni a gép előtt...

2015. okt. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!