Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisgyerekesek, mi a véleményet...

Kisgyerekesek, mi a véleményetek erről a gyerekeknek való mini-terepjáróról?

Figyelt kérdés

Valaki a rokonságban felvetette, hogy ilyen kellene a mindössze 19 hónapos gyerekének, mert milyen jó, épp olyan mint az apjáé.


[link]


Kíváncsi vagyok, ki hogy látja, lehet hogy én látom rosszul, de szerintem ez orbitális nagyképűség és egyszerűen undorító. Inkább a szülőről szól mint a gyerekről.


Szerintem egy normális szülő nem kezdi el ilyen kiskorban (később szintén nem) hogy a gyerekét ilyen kivagyiságokra tanítsa, márpedig szerintem az ilyen méregdrága (honlapon látjátok majd, majdnem 100 000 Forint körül van az átlagáruk) játék csak kis pöffeszkedő hólyagokat nevel...egy kisgyereknek tökéletesen megfelel a műanyag játékautó is.


Anyagilag még csak esetleg, talán, megengedhetnénk magunknak, de én ellenzem. Nem akarom.


Szerintem ilyen autóval ne menjen egy kisgyerek (vagy távirányítsa apjaanyja) a célnak megfelel egy kis színes, valóban a gyerekek kis világába illeszkedő autócska is, miért kellene egy beszélni tanuló, járni épphogy megtanult kicsiből rögtön BMW/Hummer őrültet faragni?


Ki mit gondol, szerintetek nem túlzás?



2015. nov. 6. 22:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nekem nem tetszik.

Viszont ha a szülők megengedhetik maguknak és tetszik nekik, akkor miért ne? Szerintem az is álságos, hogy a szülők maguknak húszmilliós kocsit meg 500ezres telefont vesznek, gyereknek meg mindenből jó lesz a használt piacon vett kínai akármi.

Ennyit simán el lehet költeni fejlesztőjátékokra is, arra meg senki nem szólna semmit.

Mindenki költse arra amit jónak talál a gyerekének. Lehet ennek hatására lesz később autókat tervező mérnök.

2015. nov. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Őszintén megmondom, ha lenne ennyi pénzem ilyesmire, én lehet, hogy vennék valami hasonló kisautót a gyerekemnek. Nagyon tisztán emlékszem mennyire vágytam kisgyerekként lábbal hajtós Moszkvicsra, mert olyan volt mint az igazi. De tényleg, az volt vágyaim netovábbja lány létemre.
2015. nov. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%

Előző ülj le egyes!


Nem fejlesztő játékról van szó, hanem szülő által távirányítható autómodellről, amibe véletlenül belefér a gyerek is.


Kérdező teljesen egyetértek Veled 100 000 forintos játék egy másfél éves gyereknek enyhén szólva túlzás!


És nem, nem az irigység beszél belőlem, mi is láttunk ilyet az utcában, a kiskölyök sajnos már most veri a környék gyerekeit, köszönhetően, hogy többre tartja magát, mert a többiek csak műanyag autókkal járnak.


A miénknek ilyenje volt, amíg pici volt, és imádta, ez ugyanis tényleg fejlesztő játék, ahogy a kis lábacskáival erősíti magát és löki a kisautóját.


De az, ahol a gyerek bent ül, abban mi a fejlesztés?


[link]


Nagyképű, üresfejű szülők ajándéka az általad említett elektromosautó a körberhordozott utódnak, aki nyilván életük fő műve, ezért fel kell hívni rá a figyelmet.

2015. nov. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Fiam eszméletlen autómániás, de ha tehetném sem vennék neki ilyet.

2,5 éves most, pedálos traktort kapott a motor után.

Ez at autó szerintem olyan kb, mint a babakocsi. Beleülteted, és ott van. De nem tanul semmit. Se egyensúly, se kormányzás, se hajtás, se semmi.

És egy valamire való gyerek többet lenne kívül, mint belül. Mert egy picinek az ücsörgés kb 3 percig tart, utána elunja magát, és hát lássuk be, gyerekszemmel ez az autó kívülről érdekesebb...


Úgyhogy én is a szülői rongyrázásnak tartom, mert egy kicsi gyereket nem sokáig kötne le. Egy 4-5 évest esetleg, ha már egyedül is tudja "vezetni", és nem csak 10 méterre távolodhat el a szüleitől.

2015. nov. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ha nem elektromos lenne hanem lábalhajthato és nagyobb gyerek lenne akkor jó ötlet lene ,de elektromos auto semmire se jó gyerek csak ül bene és kész .


Lányomnak lábbalhajthatos tüzolto autoja van .azt neki kell hajtani és kormányozni is .

2015. nov. 7. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

3-as: az én egyesem még mindig jobb mint a te nullád:P

Tanulj meg szöveget értelmezni, a kiadás nagyságát hasonlítottam fejlesztőjátékokhoz, nem az autót neveztem annak. Nézd csak meg, pl. a HABA elismert fejlesztő márka és egy darab fából készült tologatós kocsi ugyanaz az árkategória:

[link]

2015. nov. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Az utcánkba van ilyen az egyik családnak. 3 kisfiú van a családban így folyamatosan ki van használva . A gyerekek egyáltalán nincsenek elszallva maguktól, mellette párhuzamosan használják a futobicajt, biciklit, az első gyerek mar 3 évesen tudott kétkerekuzni. De ugyanúgy kölcsönkérik a lányom rózsaszín rollerjet ha úgy adódik, o meg cserébe kipróbálhatja ezt. A szülők is normálisak, azért vettek meg, mert a gyerekek automaniasak és mert belefért.

Nekem semmi bajom vele, ha nem azért veszik hogy felvágjanak vele, mint ahogy az említett ismerőseim. Amugy más meg xboxot vesz a gyerekének ugyanennyiert, az mitől értelmesebb?

Ja, unokaocsemnek is vettek egy ilyen elektromos autót, BMW márkájút, az eredeti kicsinyített mása, és a gyerek bele sem ül. Szerintem csak apuka a saját gyerekkorát szeretne ujraelni, es márkamániás, de ez most nem jött be. :-)

2015. nov. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
45%

Ilyen pici gyerek számára pontosan az az ideális inkább, önmaga megélésére, ha minél csupaszabb, puritánabb a játékszer, mert azon tudja kiélni a fantáziáját, és feldogloznia a külvilágról szerzett benyomásait, játéka során.


Waldorf óvodákban nem véletlen jellemző a puritán játékszerek kizárólagos alkalmazása. (Pedig nem kevés pénz waldorfba járatni egy kisgyermeket... De legalább ez esetben értelmes dologra megy el a pénz.)

2015. nov. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
30%

1-es: nem a szövegértelmezéssel van itt baj, hanem az arrogáns stílussal.

Valóban nem vettem észre pár szót, sorry.

A telefonom kis képernyője miatt átugrottam egy sort.

Viszont tromfolgatás helyett az is elég lett volna, ha bunkóskodás nélkül mondasz valamit.


A Habát ismerem, sznobkodás, épp mint a miniatűr autómodell.

2015. nov. 8. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

9: haha, mert te aztán nem voltál arrogáns és személyeskedő, amikor ezzel kezdted az első kommented úgy, hogy el se olvastad rendesen miket írtak előtted:

"Előző ülj le egyes! "

Más szemében a szálkát....

De nyugodj meg, most kiikszelem ezt a kérdést a megválaszolt listámból, nem fogom követni és nem foglak többé bántani csúnya módon.

2015. nov. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!