Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ajánlanátok nekem természetgyó...

Ajánlanátok nekem természetgyógyászt Miskolcon vagy Borsod-megyében valahol? Esetleg Pesten is lehet, olyat aki gyerekekkel is foglalkozik.

Figyelt kérdés
4 éves kisfiút (a nővérem kisfia) szeretnénk elvinni. Hónapok óta légúti panaszokkal küzd, köhögés, nátha és pár hét szünet után újból visszajön neki. Sok antibiotikumot szedett már, és több mindenre kivizsgálták, szeretnénk megnézetni természetgyógyásszal, hátha hathatósabban tudna segíteni. Köszi!
2010. márc. 20. 09:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Én természetgyógyásznál nem voltam még az enyémmel.Ilyen tüneti neki is voltak és a Gyek-ben a pulmonológián csináltak légúti allergia vizsgálatot.Aerius szirupot kap,mert szénanáthás,azóta 1* volt náthás.Immunerősítőt is kap,Bronchovaxom-ot.
2010. márc. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy írtál. A keresztfiamnak az orrmandulájára gyanakodnak, de egyik orvos kivetetné, a másik nem, és az ember már nem tudja, kinek higgyen, azaz, hogy kinövi-e, vagy mégis érdemesebb volna kivetetni (már ha valóban az a probléma). De megszenvedtük ezt a telet és már nagyon szeretnénk valahogy segíteni neki...!!!
2010. márc. 20. 14:21
 3/5 anonim ***** válasza:
1. A 6 éves unokahúgom van így még,neki is a mandulája lehet az okozó.Most még várnak a műtéttel.A Bronchovaxomot Ő is kapta.Lehet nálatok is segítene.
2010. márc. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Fölírtam a gyógyszer nevét, utána kérdezünk a dokinknál, hogy nálunk is kapható-e, mert Szlovákiában élünk. Köszi Nektek!
2010. márc. 22. 21:47
 5/5 anonim ***** válasza:
Én tudok egy nagyon jó természetgyógyászt, csak nem ahol te írtad. Nagyváradon van. Hozzá jártunk az egész család. Ma ment el Basescu elnökhöz, külön kérésre. Ő már csak jó ajánlólevél! Ha érdekel, szólj priviben.
2010. márc. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!