Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Felmondhak vagy sem?

Nevelő kérdése:

Felmondhak vagy sem?

Figyelt kérdés

Van egy kislány akire vigyázok h-p rugalmas időbeosztással de főállásban már 3 hónapja

A családban az anya otton van veszélyeztetett terhes így a kislánnyal nem tud megfelelően foglalkozni.

Az anyának mindig van valami nyűge kb 2 hetenként.

Egyszer a ruházatom a baj egyszer az hogy túl intenzíven foglalkozom a gyerekkel egyszer pedig az hogy nem eléggé aktiv vagyok.

A gyerekfelügyelet mellett játékos fejlesztéseket csinálok ének zene manuális tevékenységek rajz gyurmázás festés vesek mesék bábozás egy egy mese elemet el is játszunk. Ezek évszakokhoz ünnepekhez köthetőek. A kislány rengeteg dalt verset tanult meg tőlem imád rajzolni festeni. A szabadban terméseket gyűjtöttünk és megfigyeltük a természetet az állatokat pl a varjakat. Most erről is tanultunk verset. A héten a Mikulásról tanulunk de a család szetetné ha megtanítanám a Menyből az Angyalt.

Az anya értékeli a munkámat a lelkesedésemet a kreativitásomat de hogy állandóan szólni kell valamiért az nem jó neki. Én elég sok mindenen változtatam eddig és megtettem mindent amit kért. Csak a gyerek és ő állapota miatt maradtam még itt. Van más munkám is régi családok ahová évek óta járok ezt tudja de ez a munkaidőmöm kivüli elfoglaltság tehát ehez semmi köze. De ő azt gondolja hogy fáradt vagyok s ezért rossz a teljesítményem néha. Amúgy akkor aznap fájt is a derekam de nem szóltam nekik ezért! Én mindig a maximumot teljesítem a facebook oldalamon aktivan leírom mit szoktunk csinálni képeket teszek fel stb.

Azt mondták hogy rossz a hozzáállásom holott a gyerek és az egész család az általam megtanult dalokat verseket fújja a kislány minden nap többször is őszi téli gyerek dalok és Gryllus Halász Judit Vizuálisan rajzok festés egy rövid mese vagy évszakokra ünnepekre bontva. A kislány 2.5 éves. Szeret vár nekem szótfogad nem hisztizik az anyának nagyinak igen nem tudnak mit kezdeni a gyerek viselkedésével erre pl hogy megjöttünk a játszóról és ugrabugrált az asztalon állítólag.

Az baj volt ha a gyereket később hozom az is baj most hogy 8 percel előbb hoztam fel a játszóról

Beszélni nem lehet vele mert nem kér a magyarázkodásomból

Mit tehetnék?



2015. nov. 23. 22:00
 1/6 A kérdező kommentje:

Azt mondta döntsem el mit akarok mert ha nem becsülöm meg ezt az állást akkor keres mást!

Megjegyezném korrekt fizetést igért és a hétvégi korrepetálásért plusz pénzt ehelyett 20ezer ft kevesebbet kaptam pedig ledolgoztam a megbeszélt időt! Egy hónapban kb 2x szombatonként ingyen korrepetálok SNI gyereket.

2015. nov. 23. 22:16
 2/6 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, h mennyiért dolgozol és hol?
2015. nov. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Persze! Bp 90.ezer/3 hét
2015. nov. 23. 22:43
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez egy jó fizetés, próbálj meg alkalmazkodni, simán találnak a helyedre mást.
2015. nov. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ezért is maradtam ez idáig! Eddig is ezt csináltam alkalmazkodtam és megtettem a tőlem telhetőt.
2015. nov. 23. 23:16
 6/6 anonim ***** válasza:

egy terhes anyuka tele van hormonbombákkal, hangulatingadozással...

általában a férjet szokták vele terhelni nem a szittert

("az is baj ha van sapka, az is baj ha nincs" - esete. asszem valami mesében volt, de szokták idézni)


mondhatni a ejedre nőtt, túl sok mindent enged meg magának, mert te beosztott vagy csak. általában a főnökökre is ez jellemző.

2015. nov. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!