Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit tegyek, hogy 3 éves...

Mit tegyek, hogy 3 éves kislányom ne sírjon mindenért? Bármit teszek, bármit mondok, sírva elutasítja és arra panaszkodik ilyenkor, hogy fája feje.

Figyelt kérdés
2010. márc. 21. 06:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Egyébként a fejfájást kivizsgáltattad, hogy tényleg van-e neki?

Unokaöcsémnek 3 évesen kezdődtek a fejfájásai, én nem hittem el, hogy tényleg fáj, de az anyja igen. 3,5 évesen meghalt agydaganatban (műtötték, kezelték, de menthetetlen volt).

Kislányomnak a hasa "fáj" minden este, de mivel nem produkál semmi tünetet (összegörnyedés, bármi...), így tudom, hogy csak figyelmet igényel.

Csak okulásul írtam le ezt neked, nem ijesztgetni akarlak persze.

2010. márc. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Off: a hasfájásról írónak: nem árt megbeszélni az orvossal, mert a lányomnál jó néhány év után derült ki, hogy csökkent gyomorsav termelése volt, emiatt lassabban emésztette az ételt és emiatt fájt a hasa. Gyógyszerrel szépen helyreállt, meg is szűnt a hasfájás.
2010. márc. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

mi az a "bármit teszek, bármit mondok"? leírnál pár példát?

úgy érted, ha megkéred valamire? vagy mikor? máskor nem panaszolja a fejét?

2010. márc. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Természetesen csak akkor fáj a feje, amikor sír, ezt már a doktornővel is megbeszéltük. Olyankor sír, amikor megkérem, hgoy vetközzünk, mert fekszünk le vagy fürdünk, megyünk sétálni, enni, a barátaival találkozni, zeneórára. Természetesen nem erőltetem ezekre, mert a zenét is nagyon szereti, alig bírom hazahozni, a barátaival is szeret játszani. Egyszerűen mindenre ellentmond és ezt sírás kiséri, csak néha már nem tudom kezelni. Különben a legjobb kislány, nem hiszem, hogy engem hiányolna, mert még van egy 8 hónapos kisfiúnk és mindent együtt csinálunk, szinte egész nap együtt játszunk, mesélünk stb.
2010. márc. 22. 06:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!