Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Vonatszettet tudnátok ajánlani...

Vonatszettet tudnátok ajánlani 2,5-3 évesnek?

Figyelt kérdés
2015. dec. 8. 23:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én Ikeásat veszek neki, mert még nem tudom, hogy fogja-e szeretni. Nem drága, nem ezer darabos, szerintem egy jó minőségű alap szett felesleges táblák/fák/figurák nélkül.


Van Brio, Eichorn is, de a Tescoban is lehet kapni valamilyet. Ezek mind favonatok.


Ezeken kívül van sok műanyag is (nem foglalkoztam velük) és a klasszikus model vasút pl. H0-ás, de az nem ennyi időseknek való.

2015. dec. 9. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Olyat szeretnék, ami bővíthető és sokáig kihasználható. A brio horror áron van.

Thomas, Chunington, abrick, wader? Ezeket ismeri valaki?

A Thomas pl megéri az árát vagy csak a mese miatt felkapott? Mert van egy Thomas vonatja ezt nagyon szereti, de a mesét nem.

2015. dec. 9. 07:38
 3/5 anonim ***** válasza:
Az Ikeás nagyon jó, ha fát szeretnél, de a Tescós is jó, a Brio nagyon drága, de ezek mind kompatibilisek, ha szeretnétek majd bővíteni. Mi Duplo vonatszettet vettünk idén a 2,5éves kisfiunknak, ezzel majd biztos az 5,5éves is játszani fog, szerintem műanyagból ez a legjobb minőség.
2015. dec. 9. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekünk wader -ből a kid cars van, ennek van sín, meg autópálya része is. 3 éve kapta a nagyobb fiam, máig szeretnek vele mindketten játszani, szóval ezt is tudom ajánlani. 3. voltam
2015. dec. 9. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tescos favonat nekünk is bevált és mellette Duplo is van, sima meg egy Thomasos készlet, mindegyikkel játszik a lányom.

Favonat mellé fa kockákból épít megállót meg ilyesmit, és Duploból is jó, hogy sima kockákból tud még hozzá építeni alagutat vagy épületet.

Brio tényleg nagyon drága, sajnos mi nem engedhetjük meg magunknak, de az is nagyon jó, egy játszóházban láttuk, a gyerek imádta.

2015. dec. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!