Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Jatekkonzolrol elsö gyereknek...

Jatekkonzolrol elsö gyereknek ajandekba, mi a velemenyetek? Pedagogiai szempontbol meg belefer?

Figyelt kérdés

#játékkonzol #pedagogiai jatekok
2015. dec. 9. 22:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Mit jelent az, hogy első gyereknek? Első gyerek lehet 4 éves és 30 is.

Pedagógiai szempontból nem a hardware a fontos hanem, hogy milyen játékokkal játszik.

2015. dec. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Oh, bocsanat, most latom! Elsös gyereknek, ezt akartam irni. En mar a szotol is összerezzenek, h szamitogepes jatek, a hardwer meg azts em tudok, micsoda, attol azert :D... de hatha rosszul erzem, szoval pedagogiai szempontbol nem karos ilyen jatek? Lexibook markaju azt hiszem.
2015. dec. 9. 23:32
 3/7 anonim ***** válasza:

Őszintén, fogalmam sincs milyen az a Lexibook játékkonzol. Kézben fogható nyomogatós valami? Az olyanok pedagógia szempontból beleférnek igen :D

Hardware = a gép és annak alkatrészei

2015. dec. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem mindegy hány éves.
2015. dec. 10. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem tartom ördögtől valónak. Az én fiam is elsős, és a sulijukban ezek a játékok a slágerek, megvenném neki én is, ha ez lenne a vágya, bár nem kell, mert a nagyobb testvéreinek már van. Viszont korlátozva van, hogy mit és mennyit játszhat vele. Jelenleg napi 30 percben van meghatározva, kb. ennyi idő, míg suli után hazaérünk, és elkészül a vacsi.
2015. dec. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

elsös gyerek = 7 eves


Köszi mindenkinek az eddigi valaszokat.

Nalunk a tevenezes is korlatozva van, csak meghatarozott teveadok (amin csak gyerekadasok mennek) es heti 1-2szer, akkor viszont gyakran 1 ora vagy kicsit több, igy nem vagyok odaig ilyenekert. Jomagam pedig egyaltalan nem nezek tevet.

2015. dec. 10. 21:43
 7/7 anonim ***** válasza:

Nézd, az én kisfiam most 6 éves, az én leselejtezett laptopomat kapta meg már vagy másfél éve. Ezen játszik online autós forgalomirányító lámpás, és városépítős játékokat. Vagy megnéz egy-egy epizódot a Nagy HoHoHo horgászból a youtube-on. Mondjuk ő egy kicsit ADHD-s, hiperaktív, úgyhogy nem kell nekünk szabályozni, mert 15-20 perc környékén már ugribugrizni támad kedve és abbahagyja.

Mondjuk ha nagyon rákattanna és "kocka" lenne, nem hagynám egy iskolai tanóra 40 percénél hosszabb ideig a monitor előtt. De mondom, szerencsére nálunk magától feláll 20 perc után...

2015. dec. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!