Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Melyik 10 ezer alatti Star...

Melyik 10 ezer alatti Star Wars-os LEGO éri meg a legjobban?

Figyelt kérdés

Rey űrsiklója

Ezra Speedbike

Hailfire Droid...


nem tudom, mi van még, a tesco honlapján ezeket találtam, oda tudok beugrani, esetleg még a Müller esik útba.


Rokongyereknek lesz, csak most adták le a "rendelést", eddig mással készültünk. 10-nél többet nem szánnánk rá. Tippek? :)



2015. dec. 18. 08:23
 1/7 anonim ***** válasza:
FB-on van legos csoport, inkább ott kérdezd meg. Ott csak "szakértők" vannak.
2015. dec. 18. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Rey 193 db, Ezra 253 db, Hailfire 163 db-os.

Én az enyémnek ezzel a feltételekkel meg a képeket is megnézve az Ezrat választanám.

2015. dec. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát Rey az új filmből van, Ezra a Rebels rajzfilmsorozatból, a hailfire droid pedig a prequelekből.


Ha pl. Nem ismeri a Rebelst, akkor az abból származó játék nem biztos, hogy sokat jelentene neki. ,

2015. dec. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Vidd el a moziba a filmre:)


Amúgy én inkább ilyet vennék, fiam 7 éves, nagy-nagy rajongó, most ezt kérte:

[link]

2015. dec. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Na, akkor ezt még mindenképpen kiderítem, hogy melyiket látta.

Azt tudom, hogy megnézték a 77-es régit is.


3-as, abban tudnál segíteni, hogy a First Order Snowspeeder ( [link] ) melyik filmből van? Igaz, ez már túl megy a kereten.

2015. dec. 18. 09:30
 6/7 anonim ***** válasza:
First Order az új filmből van. Minden olyan készlet, amin ezt a piros fénykardos, maszkos figurát látod (Kylo Ren), az a legújabb filmhez kapcsolódik.
2015. dec. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi! :)

Közben megtaláltam ezt az oldalt ( [link] ) így látom filmenként is a választékot.

(Nem is tudtam, hogy ma van új film hazai premierje. Ennyire voltam eddig képben. :D)

2015. dec. 18. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!