Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 7,5 éves fiad mekkora cipőt hord?

7,5 éves fiad mekkora cipőt hord?

Figyelt kérdés
Jövőre szeretnék cipőt venni a fiamnak, csak nem tudom még, h mennyit nőhet egy év alatt.

2015. dec. 20. 06:09
 1/9 anonim ***** válasza:
81%

Ha most azt mondom, hogy az én fiamnak 38-as a lába 7,5 évesen akkor olysn méretet veszel? Vagy átlagolsz a válaszokból? Kicsit bugyuta kérdés már bocs.

Egyrészt egy évre előre, de még félre sem veszek cipőt a gyereknek. Màsrészt te tudod, hogy hány méretet nőtt eddig egy év alatt. Ha januárra gondolsz, mert az is jövőre van, akkor jó a jelenlegi mérete is.

2015. dec. 20. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Fiame 31-es, a baratjae 34-es.

Szoval en biztos nem vennek elore, ki tudja, h milyen utemben, es mikor ugrik meg a laba.

2015. dec. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
31 es az en fiamnak.
2015. dec. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Most lesz 7 januárban és 33-as.
2015. dec. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A legkisebbem ilyen idősen ment suliba, 35-ös cipőt hordott. A legnagyobb meg 31-est. Nem érdemes 1 évre előre cipőt venni!
2015. dec. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a választ.

Nem veszem meg előre.

2015. dec. 20. 11:55
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem érdemes előre megvenni.

Ugyanis gyerekfüggő és adott gyereknél is fejlődésfüggő, hogy mekkorát nő a lába 1 év alatt.

Ahogy nézem a válaszokat, többen írták, hogy 7 és fél éves gyereküknek 31-es lába van. Hát, nekem az 5 éves kisfiamnak van ekkora. Ha azt nézem, hogy évente 2 számot szokott nőni a lába, akkor mondjuk neki 7 és fél évesen simán kell majd 36-os cipő. De ha netán mégsem nő két számot a lába 1 év alatt, vagy mondjuk egyik évben nő 3 számot is, akkor mi van? Lenne cipője, amit nem tud majd hordani.

Szóval ha jövőre akarsz neki cipőt, akkor vedd meg jövőre.:)

2015. dec. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó, nagyon jó áron vannak akciós bőr bakancsok, de nem veszem meg, mert sajnos nem vagyok jós:)
2015. dec. 21. 05:47
 9/9 anonim ***** válasza:
Kisfianak 34-es lába van.
2015. dec. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!