Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Beltéri trambulint ajánlanátok?

Beltéri trambulint ajánlanátok?

Figyelt kérdés
3 éves fiamnak szeretnék venni, de nem igazán tudom eldönteni, hogy milyet válasszak. Legyen hálós, vagy kapaszkodós? A hálósak inkább kültériek. A kapaszkodós nem kicsi? Nem tűnik nagynak az ugrálófelülete...
2016. jan. 14. 10:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Bentre elég a kicsi. Ezek a kapaszkodós trambulinok kimondottan gyerekeknek készülnek, így könnyebb rajtuk ugrálni. Egy sima "fitnessz" trambulin kemény, egy felnőtt súlya kell ahhoz hogy rendesen működjön.
2016. jan. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Nektek van? Nem unják meg a gyerekek?
2016. jan. 14. 11:04
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is gondolkodtam benti trambulinon, aztán végül nem vettem. Sok játszóházban van az a kapaszkodós fajta- ami elég kicsi- az az igazán benti gyerekeknek- az enyém hamar megunta a játszóházban is.


Amit viszont helyette vettem és egyszerűen szuper, az az egyensúlyozó korong- konditermekben is van ilyen.


[link]


(mostanában láttam pl. az ALDI-ban is valami 2.500 Ft körül)- nayszerűen fejleszti a mozgáskoordinációt is, a kisfiam azon szokott "bulizni" is (ugrabugrál, táncolni próbál rajta- ami sokkal nehezebb, mint a sima szőnyegen).

Jó döntés volt a trambulin helyett- és olcsóbb, kevesebb helyet is foglal és még én is tudok rajta tornászni, ha akarok.

Gyógytornász ismerős is nagyon ajánlotta- a miénk műanyag, van hozzá plusz magasító, ha ügyesedik a gyerkőc, de van fa változat is, ha azt jobban kedvelnéd.

2016. jan. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a tippet!! :)))

Nagyon jó tényleg, eszembe sem jutott (pedig gyógytornász vagyok :D ), de most nagyon a trambulinra voltam ráállva. Viszont akkor ahogy sejtettem, nem túl izgalmas az a picike ugráló felület nekik egy idő után. Annyit az ágyon is ugrálhat :)

Ilyet fog kapni :)

2016. jan. 15. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!