Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 1-2 éves gyereketek nyakán...

1-2 éves gyereketek nyakán nektek látszik kicsi dudorként a nyirokcsomó (? )?

Figyelt kérdés
2 éves a fiunk, amióta nagyot nyúlt és nem hízott mellé, azóta ha oldalra dönti a fejét látok egy dudort a válla felett pár centivel, az ütőere mellett. Másik oldalon is meg van ez, de kisebb és csak hogy kerestem, vettem észre. Most már akkor is látom a nyakán ezt a dudort, ha egyenesen áll a nyaka, mert már keresem. Azt gondoljuk, nyirokcsomó lehet. Normális, hogy látszik kisgyerekeknél, vagy menjünk ezzel orvoshoz? Nincs betegségre utaló jele.

2016. jan. 15. 16:36
 1/4 anonim ***** válasza:
4 éves kislányomnak igen,főleg ha sir vagy kiabál.de anem tulajdonitottunk neki nagy figyelmet...
2016. jan. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Látszik az enyémnek is, illetve ennyi idősen is látszott, de még most, 8 évesen is látszik neki néha, főleg akkor, ha kiabál. Látta már nagyon sokszor a gyerekorvos, volt, hogy rá is kérdeztem, hogy ez baj-e, de minden alkalommal azt mondta, hogy nem gond.
2016. jan. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

De nálatok is ilyen kb 2cm-es gömböcske? A másik oldalon borsónyi csak.

Ma voltunk orvosnál, nem mondott semmit, adott beutalót ultrahangra - az még egy hónap, mire kaptunk időpontot rá. Most már nagyon ideges vagyok miatta.

2016. jan. 18. 16:46
 4/4 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Mi lett az ultrahang eredménye? Ugye nem volt semmi gond? Az én fiamnak is látszik és elég nagy. Már többször kérdeztem a dokit, de akkor mindig beteg is volt és arra lehetett fogni. Most nem beteg és elég nagy neki :-(
2016. máj. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!