Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Valakinek van vagy volt a...

Valakinek van vagy volt a gyerekének szívritmuszavara?

Figyelt kérdés
Melyik fajta (lassú vagy gyors)? Kinőtte? Vagy esetleg rosszabbodott?
2016. jan. 25. 21:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Lányomnak nem volt egyenletes a szívritmusa (tehát neki nem gyors vagy lassú volt, hanem egyenletlen volt), ezért évente kellett mennünk vizsgálatra.

Most már 5 éves és nincs gond, kinőtte. 3 évesen még találtak eltérést, de 4 évesen már nem.

2016. jan. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Az én kislányomnál 3 évesen vették észre teljesen véletlenül, nem volt semmi "külső" jele.

Ennek már 1 éve, néhány havonta járunk ellenőrzésre.Pont most voltunk a múlt héten. Se nem romlott se nem javult. Nála lassabb, jobban mondva néha kimarad 1-1 ütem.

Kezelést nem igényel csak fokozottan kell figyelni a szédülésre, ájulásra.

2016. jan. 25. 22:03
 3/4 anonim ***** válasza:

gyerekemnek nincs, nekem van. sokszor erőset üt, majd kimarad. ez azt jelenti, hogy olyan minden 7-8.

még élek :D nem tudom, nekem senki nem csinált belőle nagy ügyet, mindig kérdezik, hogy tudok-e róla, de ennyi, nem hiszem, hogy emiatt aggódnod kéne ;)

2016. jan. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Remélem én is hogy nem kell aggódnom! Csak tudod, a gyerekemről van szó......ha nekem lenne biztos nem foglalkoznék vele én sem.

Csak olyan rossz hogy akaratlanul is figyelem hogy nincs-e rosszul, nem szédül-e, stb. :(

2016. jan. 25. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!