Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A bartnőm kislánya most lesz...

A bartnőm kislánya most lesz 2 éves. Ki mit vett ebben a korban a gyerekének? A gyurma kizárva, mert megeszi.

Figyelt kérdés
2016. márc. 1. 08:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Bevàsàrlo kocsi v kiskonyha v etetős baba v hintaszék hintalo v zenelős jàtek amin gombok vannak màr 2000 ft-tol tesco v tricikli v kismotor v jàtékbabakocsi v kishaziko sàtor amibe bebujhat v szobacsuszda v nagy labda amire anyuka rafekteti es tudnak egyensulygyakorlatozni lidl 2500 ft - tol v szandàl v magneses rajztabla v golyopálya v gyongyfűzogetos jatek nagy gyöngyökkel v olyan fa ami lyukas es tud fűzögetni rajta nemtom mi a neve de fejleszto jatek v par darabos puzzle v parositos jatek jatekboltokban rengeteg fele van ami fa es fejlesztő szinten 1500-2000 ezer ft-tol v nagyon élik a bugocsigát is a labdakbol se árt uj pl mesés rajzolatu v elalvas elotti békalampa ez nagy divat most es imadjàk a falra csillagokat vetit ez is vateran 2500- tol boltban nem tom mennyi v intetaktiv mesekonyv pl megnyomja a macit akkor brummog kacsát akkor hapog spar 3000 ft hirtelen ennyi jutott eszembe
2016. márc. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Olyan gyurmát kell venni, amit nem baj, ha megeszik. Play dough és társai pl borzasztóan rossz ízű, sós... de nem káros, ha lenyelné.


de 2évesnek simán jó lehet az aszfaltkréta (jön a tavasz :)), labda, buborékfújó, valami húzható/tolható játék (pl csatogósszárnyú lepke).

De lehet baba, babakocsi, kiskonyhába cuccok...

2016. márc. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Még csak annyit megjegyeznék a bölcsiben ahogy latom a kislànyokat a jàtékbabakocsival nemigen jatszanak viszont előfordulhat hogy pont a bnőd kislànya meg imàdnà
2016. márc. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nálunk is nagyon menő volt ebben a korban nem csak a lányomnak, a fiamnak is, a babakocsi, babázós játekok, kiskonyha, dupló. A gyurmát meg meg lehet tanítani neki hogy ne egye meg. Gondolom anya mellette ül még ha gyurmázik, így el tudja magyarázni neki hogy az nem enni való. Futóbicikli is jó amúgy! Vagy trambulin persze a kisebb fajta. Lányom ebben a korban annyit ugrált 😊
2016. márc. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Lencsibaba0121 ***** válasza:
Az én kicsim nem sokkal idősebb, minden, ami zörög, kattog, zenél és hangos, az nagyon menő! :D De lehet kismotor, vagy ha jó az egyensúlyérzéke, akkor futóbicikli. Lehet kifestő (bár csak firkálgatni fogja) vagy ceruza/filctoll!
2016. márc. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

mágneses rajztábla :) most vettem a 20 hónaposnak, nem lehet róla leszakítani.

filcek, zsírkréta, aszfaltkréta, puzzle (most kezdi a lányom rakosgatni a 10 db körülieket, szóval 2 évesnek már lehet venni ilyesmit, és ebből sosem elég) könyvet

2016. márc. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Jobbnál jobb dolgokat felsoroltak előttem. Mind a két gyerekem ennyi idősen kezdett ismerkedni a kirakókkal. 12 db-ost pár nap alatt simán megtanulta kirakni. Fakopáncsnál vannak jók, ekkorának valók. És mesekönyv, szerintem abból sosem elég, pl Boribon mesék. Vagy böngészők, vagy Tölgyerdő meséi, vagy a már klasszikus Szutyejev mesék, rengeteg kapható.
2016. márc. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: mi a gyurmázást só-liszt gyurmával kezdtük. Azon igen hamar megtanulták, hogy vacak íze van. Viszont a kézügyességüknek meg nagyon jó, ha gyurmáznak.
2016. márc. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

felfújható gumicsacsi de van rénszarvasba is. Olyan mint az ugráló labda aminek fülei vannak, csak itt az állat füleibe kell kapaszkodni és úgy ugrálni. NÁlunk nagy siker volt 2 éves szülinapra kapta.

[link]

Én a piacon vettem talán 2500 ft-ért.

2016. márc. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!