Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 1 év feletti gyereknek milyen...

1 év feletti gyereknek milyen innivalót adtok vacsorára?

Figyelt kérdés

A tejet bevezettük, nem okozott semmilyen gondot, így reggel (5-6 órakor) és este lefekvéskor kapja. De ha vacsorára is tejet adnék, nem lenne már sok?

Egyébként vizet iszik csak, gyümölcslé nem ízlik neki, csak ha kifacsarok egy narancsot, abból pár kortyot iszik.



2016. márc. 9. 10:54
 1/6 anonim ***** válasza:
9%
Én edesköményt szoktam neki adni vagy alam teát, vagy ilyesmit.
2016. márc. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A vacsora mellé vizet iszik, közvetlen lefekvés előtt pedig még tápszert kap.
2016. márc. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

tejet kapott, de nem sokáig, nem ugrált érte nagyon (ahogy 13 hónaposan elhagyta a cicit, kb utána még 1-2 hónapig fogadta el a tejet). kakót is ritkán kér azóta is, 2-3hetente 1x.

Szóval nálunk víz van a vacsorához miért kellene más?

2016. márc. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Vacsorahoz tea, lefekvesig asvanyvizet iszik. Gyumilevet nem adnek, mert hascsikaras lehet a vege. Tejet reggelente iszik.
2016. márc. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Utolso vagyok. Ejjelre nem adok gyumilevet, napkozben szokott inni baracklevet. :)
2016. márc. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Vacsorához víz, tea vagy tej van.

Lefekvés előtt még iszik tejitalt.

2016. márc. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!