Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 éves kislányom néha panaszko...

2 éves kislányom néha panaszkodik hogy faj a lába, néha faj a keze vagy a térde, volt mar valakinek ilyen?

Figyelt kérdés
Vigyem orvoshoz? Jo kedvű kislány , eszik , alszik , jatszik ! Sokat beszél . Lehet ilyen a növestol ?
2016. ápr. 6. 22:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Létezik növekedési fájdalom, bár inkább kamaszkorra jellemző, de hirtelen megugró növekedési ütemnél a csöves csontok, ízületek fájhatnak.

Én biztos, ami biztos, elvinném szakorvoshoz, ő mondja ki a diagnózist.

2016. ápr. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen, en fel eve hallgatom. Elvittem dokihoz, kiderült, hogy mivel jon a kisteso es panaszkodtak időnként, hogy faj a hasam Derekam vagy a fejem.


3 eves, es eleg egy elejtett mondat utana pár nap mulva neki is faj



Persze azert egy kivizsgálás nem art

2016. ápr. 7. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
az en lanyom 20 hos, neha mond ilyet hogy "nem mukodik a labam" fejem szemem stb. eleg ijeszto. de szerintem inkabb viszketes vagy almossag vagy ilyesmi vagy latta valahol mesebe....nem vettem komolyan eddig.
2016. ápr. 7. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 LadyLoss ***** válasza:

Ártatlan zsibbadás, megütés is lehet az oka, vagy vicces, mikor eltanulják a felnőttől. 4 éves lányom pl, rendszeresen fájlalja a derekát és közben hajlong mint egy öregasszony, ahogy a nagymamájától látja.

De lehet súlyos betegség jele is. Ha sokat mondogatja én is elvinném orvoshoz.

2016. ápr. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!