Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Playsuit nyáron oviba praktiku...

Playsuit nyáron oviba praktikus viselet vagy nem?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 19. 12:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem csak pelenkás korig praktikus, utána macerás benne wc-re menni.
2016. ápr. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Le tudja venni könnyen a gyerek? Mert ha nem, akkor nem lesz praktikus.

De nem próbáltam, pelusos korában volt utoljára ilyen cucca az enyémeknek.

2016. ápr. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nekem is ez az aggodalmam. Nincs még, csak terveztem hogy veszek. Akkor inkább rövid naci+póló.
2016. ápr. 19. 12:55
 4/7 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen fazonu. Lányomnak van több is, o szereti ezeket.

Ami ilyen spagettipantos felül es gumis a derekanal, abból magátol ki tud bújni. De ami hátul gombolos vagy cipzaros az nem a legjobb.

2016. ápr. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én oviba nem adnám rá, szerintem könnyebb ha csak a nadrágot vagy szoknyát kell lehúzni ha wc-re megy. az óvónők se biztos hogy díjaznák. ráadásul ha pl leissza magát akkor az egészet cserélni kell, nem elég csak a pólót mondjuk. itthonra vagy játszótérre ha én viszem,akkor oké.
2016. ápr. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Na igen, ha vizes lesz, át kell öltöztetni teljesen.

A vállpántok meg lecsúsznának a válláról.

Szóval ötlet törölve. Köszi a válaszokat.

2016. ápr. 20. 08:31
 7/7 Nenah válasza:
lánykámat egyszer elvittem az oviba egy playsuit-ba,hát.... az egyik pántja bánta :D nem tudta levenni és elszakadt az anyag meg a pánt között :D
2016. aug. 31. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!