Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Plasztikai műtétbe, hogyan,...

Plasztikai műtétbe, hogyan, mennyire kell-lehet beavatni a gyerekeket?

Figyelt kérdés
8éves a nagyobbik,a kicsi kettő és fél.nyilván neki még nem,de a nagyobb biztos érdeklődni fog.mellnagyobbitás lesz,emelni nem nagyon tudok majd.hogyan magyarázzam,meséljem el?(a kicsi nagyon anyás.)
2016. ápr. 19. 14:09
 1/7 anonim ***** válasza:
35%
Hát figyelj... ha ezt bevállaltad egy két és fél éves mellett és nem tudtál várni, akkor biztos megoldod majd. Nagylány vagy. De nagymellű biztos leszel. Esetleg a pasi, aki miatt csinálod, az nem tud besegíteni? Valamit valamiért.
2016. ápr. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%

Mit kell ezen drámázni??

Anyának lógnak a mellei,megy és felvarratja,felpumpálja.

És ettől jobban fogja magát éreznü.

Ha már rászántad magad igazán nem értem miért akkor dolog őszintén elmondani a gyerekednek.

A "hogy születik a baba" kérdést is így elpironkodtad??

2016. ápr. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ezen semmi titkolnivaló nincs. Mármint én nem érzem, hogy ebből ügyet kellene csinálni. Megmondod, hogy nem emelhetsz majd egy darabig, meg nem hajolgathatsz, mert meg fognak műteni, és ha ezt nem tartod be, felszakad a varrat. A nyolcéves ezt simán megérti (nekem is nyolcéves a nagyobb). Én két hónapja szültem a picit, előtte a nagy végig segített nekem, ha itthon volt, én nem hajolhattam, mert jött, és csinálta, ő tette el még a cipőmet is minden nap, hogy ne én hajoljak :)

Azt sem hiszem, hogy túl kell misztifikálni, hogy mellnagyobbításról van szó. Neked nem tetszik úgy, ahogy van, ezért megnagyobbíttatod. Semmi elmondhatatlan nincs benne. Ha nekem telne rá, én is megcsináltatnám, bár én inkább a hasamat varratnám fel, azzal sokkal kevésbé vagyok kibékülve. Szoktam is mondani itthon, hogy egyszer majd megcsináltatom. Simán elmondanám a gyereknek is, hogy kórházba megyek, meg megműtenek, hiszen miért is ne? És ha már ezt elmondom, akkor nyilván azt is, hogy nem vagyok beteg, csak szeretném, ha újra feszes lenne a hasamon a bőr, mint régen. Szerintem egy mellműtétet ugyanígy el lehet mondani.

2016. ápr. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

köszönöm 3as!

a rosszindulatú megjegyzésekkel nem foglakozom.nem az volt a kérdés,hogy elmondjam-e,hanem hogy hogyan.

a kisbabás kérdésnél is gondban voltam...

bevállalom,mert igy döntöttem,igy látom jónak-és még munkába állás elött szeretném.de minek is magyarázom olyanoknak,mint az egyes válaszoló???

2016. ápr. 20. 12:31
 5/7 anonim ***** válasza:

Hihetetlen, hogy ezen a gyakori kérdéseken mennyire kifejti mindenki a rosszindulatú véleményét....

2 hete volt a műtétem, szintén két és fél éves a gyerek, simán elvolt az apukájval 1 éjjel (ill. azóta is ők együtt alszanak 2-3 hétig). Mi mondtuk neki, hogy anya kórházban lesz, mert anyának lesznek nagy cicijei. Mindenképp kell, hogy legyen segítséged, anélkül nem tudod megoldani ezt a pár hetet. Hoxán érdemesebb tanácsot kérni, ott segítőkészek a fórumozók, nem úgy, mint itt:)

2016. ápr. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a kedves választ-ha nem bánod,még priviben kérdeznék párat.természetesen van segitségem,anyukám és férjem is támogat
2016. ápr. 30. 08:50
 7/7 anonim ***** válasza:
Kérdezz nyugodtan:)
2016. ápr. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!