Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák! Ha utánatok megy a...

Anyukák! Ha utánatok megy a kisgyermek wc-re, hogyan kezelitek?

Figyelt kérdés
Van egy 2,5 éves kislányunk. Eddig nem jött utánunk, de most, hogy szobatiszta lett, bejár utánunk a wc-re. Ami okés, hogy kíváncsi, de épp most jött meg, és előre töröm fejem, hogy magyarázzam meg a szintjén, hogyha kérdez. (Hiszen az ember lánya wc-n teszi rendbe magát, intézi az ilyen jellegű ügyeit) Nálatok volt ilyen? Hogyan kezeltétek?
2016. ápr. 21. 16:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem ennyi idosen nem vár magyarázatot mivel azt sem tudja mi az hogy betet.

En annyit mondtam egyszer most anya is pelenkat tesz be mert a lanyoknak neha kell.amugy még azt sem tudja mi az hogy fiu meg lany.

De mindent termeszetesnek tuntetek fel es nem magyarazkodni valo dolognak.

2016. ápr. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Ja es nem ugy nezett nem kvancsian csak azokkal a szemekkel ahogy figyeli amikor kezet mosok vagy mosogatok.ugyanugy beszelek hozzá mintha épp foznék. Nem gorcsolok rajta
2016. ápr. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
58%
Hát,pelenkának biztosan nem nevezném a betétet!
2016. ápr. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
63%
azért egy 2,5 évesnek már el lehet magyarázni, hogy a wc-re gyedül jár az ember, nem illik mással bemenni.
2016. ápr. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
77%
Nem csináltam belőle ügyet, igaz amikor meglátta a betét, akkor pasi módjára közölte, hogy: blöeeeee.... és kinyújtotta a nyelvét is. :) Azóta békén hagy. :)
2016. ápr. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
75%
3-as mivel a mukodesi elv ugyanaz igy legalabb megerti hogy mi az. Vagy te felvilagositanal egy ket evest a menstruaciorol...?mert szerintem arra nem lenne kivancsi..
2016. ápr. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem 2 fiam van, mindkettő ahogy járni tudott bejött utánunk. A nagy már 4 éves ő már nem jár be, a kicsi még igen. Én nem csináltam belőle ügyet, amikor megkérdezte mondtam, hogy a lányoknak néha ilyet is kell használni.
2016. ápr. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Enyém néha jön utánam nem mindig, de volt már úgy hogy boldogan eljátszott a tamponos dobozzal. Nyilván még gőze nincs miaz nem is érdekli. Ez tök természetes dolog, egyszer neki is fog kelleni, nincs mit szégyelni ezen.
2016. ápr. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
56%
enyém 6 éves, de mindig bezártam a wc ajtót ha nagydolgom volt vagy a női ügyeimet intéztem. engem zavarna ha látna...
2016. ápr. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
42%

Sehogy nem jön utánam, mert nem ott a helye. Azt a két, max 5-6 percet kibírja. Ha úgy alakul, bekapcsolom neki a tv-t, vagy beteszem a járókába.

Persze a slóról folyamat magyarázok neki.

2016. ápr. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!