Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen uditoket szoktatok...

Milyen uditoket szoktatok adni egy 21 honapos kisgyereknek?

Figyelt kérdés

Alapjaraton mulitvitamint szokott inni a lanyom. De egyebkent igazabol mindegy neki kiveve a viz.

Szerintetek ha limonadet csinalnek es abbol fokozatos kivennem a cukrot es a citromlevet ralehet szokatni a vizre?

Vagy ne eroltessem?

Megveszem mindig az rostosokat barack, alma, korte multi.

Regen mecsek teat ivott azt nagyon szerette.

Ezeket is nagyon szereti meg a limonadet is mert megkostoltattuk vele.

Nem jo otlet?


2016. máj. 5. 12:20
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
100%
Nem adok csak vizet.
2016. máj. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:
A kubut nem szereti.
2016. máj. 5. 12:24
 3/40 anonim ***** válasza:
100%
3 eves , csakis vizet iszik
2016. máj. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:

Megprobaltam es akkor nem ivott.

Azt meg nen akarom ne igyon szinte egesz nap

2016. máj. 5. 12:25
 5/40 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom nem iszik se teát, se gyümölcslevet, se limonádét, kizárólag vizet, tejet és kakaót hajlandó, utóbbit csak reggel kap. De minek adtál eleve neki ilyesmit, ha most le akarod szoktatni? A helyedbe cukormentes gyümölcslevet higítanék akkor már, a limonádé meg a cukros innivaló igencsak felesleges, mondom ezt úgy, hogy mindent kap enni a lányom, édességet is.
2016. máj. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
100%
valahogy mégis a vizre kellene visszaállni,vagy beállni.az óvodában sem adnak napközben csak vizet.szerinted,ha szomjas lenne,nem inná meg mégis?
2016. máj. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
82%

"Megprobaltam es akkor nem ivott."


És ha nem volt épp szomjas???

3 éves a fiam, 80%-ban vizet iszik. Csak néha kap valami más gyerekitalt.

Babaként sem adtál mást?


Ha annyira üdítőzni akarsz, akkor még babaitalt vegyél.

Én sokáig a Rossmannban vettem a fél literes dobozos italt meg a Hipp italait. Most már bármit ihat.

2016. máj. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
100%

A bolti rostos gyümölcslevekkel vigyázz, elég komoly cukortartalmuk van (40 kcal/dl körül, majdnem kóla szint).


2 éves a gyerekem, főleg vizet iszik, néha ízesítetlen teát (a Roiboos teának pl. magában is édes íze van), illetve apukám le szokta préseltetni az almatermését, olyankor abból az almaléből kap.

De alapvetően egy kulacsban ki van téve víz neki és ha szomjas, akkor kiszolgálja magát, nem kínálgatjuk.

2016. máj. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
50%

Semmilyet nem ivott még ebben a korban. Egy hároméves szülinapi zsúron kérdezték tőle, kér-e üdítőt, és nem tudott válaszolni, mert nem értte a szót sem.

Viszont mandarint szoktam neki gép facsarón kicsavarni, azt kapott.

2016. máj. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
100%
Két és fèlévesem csak vizet iszik.
2016. máj. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!