Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikor gyógyul meg az árpája?

Mikor gyógyul meg az árpája?

Figyelt kérdés

2.5 éves a kisfiam,már kb 2 hónapja árpa van a szemhélyán,és már a szemnyálkahártyán is van.Krémet kaptunk,már 2x voltunk szemészeten.Azt mondták,akár 8-12 hónapig is eltarthat mire rendbejön.

Előfordult már valakinél?És mennyi ideig tartott?


2008. szept. 24. 14:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én legnagyobb fiammal is ezzel küzködtünk hónapokon át. (Most 9 éves.) Nálunk többször visszatért az árpa, és alig akart gyógyulni. Olyan tanácsokat kaptam a szemészeten, amit nem lehetett betartani, pl. rakjak a gyerek szemére borogatást, miközben alszik, hogy kifakadjon az árpa. Az oldotta meg végleg a problémánkat, hogy rácsepegtettem a Neomycines orrcseppjéből a szemhéjára, ügyelve arra, hogy a szemébe ne kerüljön. Rögtön elmúlt, és többet nem jött vissza. 3 éves volt akkor. Semmilyen más dolog nem használt (se krémek, se borogatás stb.). Ezt nem orvos ajánlotta, hanem én próbáltam ki, mert már nagyon el voltam keseredve.

2008. szept. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.Nekünk is ajánlották a párakötést,de én is úgy gondoltam,hogy ezt hónapokon át,lehetetlen csinálni,így mi sem kötözünk.Ajánlottak még homeopátiát most a napokban még ez jöhet szóba és a te ötleted.Köszi az ötletet.
2008. szept. 26. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!