Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Érdemes ezt a rollert megvenni...

Érdemes ezt a rollert megvenni egy 3 évesnek?

Figyelt kérdés

Fiamnak nagyon tettszett a Decathlonban ez a roller, amikor kipróbálta. Mondta anyósomnak, hogy szeretne névnapjára. (most áprilisban volt a szülinap, júliusban lesz névnapja).

[link]

Anyós szerint már sima 2 kerekű is jó, unokatesónak is az van, és milyen jól megy vele. Igen, csak ő novemberben volt 4 éves. Ok, hogy egy méret a 2 gyerek, de van másfél év köztük.

Fiamnak még nem olyan jó az egyensúlya. Félek, hogy ezért nem is használná annyira.

A hintáját is kicseréltük laphintára, ami 2 helyen felfüggesztett, azóta nem hintázik annyit, pedig eddig szeretett.


Viszont most néztem, hogy ez a roller csak 20 kg-ig terhelhető. Fiam most 17...

Szerintetek ezt meddig lehet használni? Egy 4 éves már tényleg menjen 2 kerekűvel, és erre a nyárra tényleg nem érdemes ezt megvenni?



2016. máj. 17. 09:25
 1/8 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem felesleges. A fiam 3 évesen kétkerekűt kapott. Arra figyeljetek, hogy a kormánya állítható legyen, le lehessen tolni addig, hogy neki kényelmes legyen. Szerintem pár nap alatt megtanul vele közlekedni.
2016. máj. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%

Igén még lehet hogy ez a roller lenne a legjobb neki, jövőre viszont már az eggyel nagyobb, kétkerekű. (lányom egyébként 2 évesen kapta ezt a fajta rollert amit belinkeltél)

Nektek kell eldönteni hoyg megéri-e nektek megvenni 1 évre vagy sem.

2016. máj. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%

6.000.- én nem venném meg egy nyárra. ha most nem is olyan jó a mozgása, de azért egy 2 kerekű rollerrel elbánna már most is, jövőre meg tuti :)

enyém 2 évesen kapott egy sima 2 kerekű rollert, nem azt mondom, hogy száguldott vele, de haladt. 3 évesen már balesete is volt, úgy ment vele mint az őrült. 4 évesen kapott egy nagy kerekű rollert (2 kerekű), na ezt sokáig fogja tudni használni, még most 6,5 évesen is használja.

én inkább a kerekek méretére figyelnék, minél nagyobb, annál biztonságosabb, kevésbé akad meg a gödrökben

2016. máj. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az egyensúlyozásról csak annyit, hogy nem roller ugyan, hanem két kerekű futóbicikli, de a fiam most múlt két éves és már lazán száguld rajta úgy, hogy lendületből (vagy akár lejtőn) felkapja a lábát és tíz métereket gurul egyensúlyozva. Idén tavasszal kezdett futóbiciklizni. Szóval meg lehet azt tanulni. (Az enyémnek biztosan nem tetszene egy ilyen roller.)
2016. máj. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Van sima biciklije. Futóbiciklit nem akarunk.
2016. máj. 17. 15:03
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem a bicikli, hanem a két kerék lenne a lényeg (gondolom a 3 évesnek még nem olyan biciklije van), hogy egyensúlyozzon. Pont ez lenne a lényege a futóbiciklinek is (meg a két kerekű rollernek is). Szerintem futóbicikli az egyik legjobb találmány.
2016. máj. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A három keréknek utoljára a műanyag kismotornál van értelme, utána felesleges.
2016. máj. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2 kerekü,jobb lene .
2016. máj. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!