Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Székesfehérváron Dr. Kovács...

Székesfehérváron Dr. Kovács István gyerekorvosról vannak tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 10. 09:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi hozzá jártunk.Szerintem nagyon jó orvos,és kedves is,szakmailag is jó(legalábbis nekünk bevált)
2010. ápr. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Engem is érdekelne némi info Dr. Kovács Istvánról, milyen gyermek orvos ő.

Fiatal? Kedves a gyerekekkel? Ellát kellő tanáccsal? Házhoz is jön?

2010. jún. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Szia!

Az én kislányom most töltötte a 10. hónapot, amikor is betelt a pohár Dr Kovács Istvánnal.

Szerintem szakmailag egy 0. Szeretném kifejteni másoknak is a 10 hó tapasztalataimat, hogy ne járjanak úgy mint én.

Az első orvosi problémánk egy szemészeti eset volt.

Kislányom születésekor váladék volt a szemében ezért a kórházban azt javasolták desztillált vizezem mert valami fertőzés és majd kitisztul. Na kellett volna kb. 1 hét után. Ezt persze én nem tudtam. Jártunk a kötelező oltásokra és folyton emlegettem hogy nem javul a szeme. Váltakozva kétféle szemcseppet írt fel nekünk míg nem elértük a 6 hót. De ezt úgy hogy pont karácsony környéke volt és az ünnepek miatt én sem tudtam lépni de januárban kikeltem magamból doktor úr nem kellene szemésznek látni? A válasz az volt az az igazság ez nem jelentős. Minek után szegény babám szeme ébredés után mindig összeragadt és aggódtam hogy talán már ez a látását is veszélyeztetheti ilyen hosszú idő eltelte után, ezért felkerestem önállóan a szemészetet. Ahol kiderült könnycsatorna elzáródása van és mindenki hülyézett hogy lehet ilyen felelőtlen miért nem vittem korábban a kicsit kérdezték milyen szemcseppel kezeltük kinevettek hogy már ezer éve korszerűtlen ráadásul ilyen hosszú ideig nem is szabad cseppenteni vele mert tartósító szert tartalmaz és ez teszi tönkre a szemet.

Mondanom sem kell utána kétszeri szonda, ordító gyermek, stressz és magamat vádolom miért nem diplomáztam szemből!


Mikor az Ominózus doktorral közlöm hogy felszúrták a szemét csak egy "igen" mormogta és minden ment tovább.


Következő eset nem ismert fel egy kialakuló influenzát (vörös torok) ezért beadta az oltást minek következtében felerősödött és láz, felsőléguti betegség. - Erre kaptunk egy alkohol tartalmú szinupretet, amin meg is említettem babának alkoholt? Egy csepp is májkárosodáshoz vezet. Ez olyan jelentéktelen nem árt neki hát én ezekután bíztam benne megvettem itthon olvasom két éven aluli gyermekek nem szedhetik, de nincs más holnap szerzek valamit ma próbáljunk meg enyhíteni babám fájdalmán. Az egész gyerek tetőtől talpig kiütéses lett tőle.

+ ezután egyfajta gombás ferőzés jelent meg a pelenkás területen. Amit ő szintén nem kezelt semmivel ezért újabb kálvária

ismerősök magándoktor ahol kiderítettük hogy gombás a pici mire ez kiderült meddig viszkedhetett éghetett szegénykémnek és ráadásul egy két hét kellett mire meggyógyult.

Mire minden lezajlott pici beütötte a fejét és nekünk korábban még annó a pocimban cisztát gyanítottak ezért a párommal úgy gondoltuk még nyitva a kutacs megvizsgáltatjuk nem-e lett az ütéstől baja nincs-e valami rendellenesség ott van-e a ciszta még.

Elküld a várkörúti nőgyógyászatra minket egy beutalóval.

Holott a szomszédom pont előttünk futotta végig a kört koponya uh-ra és ő is hozzá jár.

Tőle tudtam meg hogy őt is oda küldte majd vissza kellett mennie hozzá, hogy kérjen új beutalót szakorvoshoz mert ma már csak az adhat beutalót uh-ra.

Kérdem én ha ezt végig játssza az egyik beteggel és ez számára kiderül bár tudnia kéne akkor miért szopatja be a másik anyukát?

Végül a tetőpont megyek a megbeszélt oltási időpontra, sarlatán módon megvizsgálja nem tudom hogy ki írta hogy nagyon kedves mert velünk nagyon nem kedves. Most van pici olyan korszakában hogy ha valaki mosollyal fogadja hamar barátkozik de ha ridegen mogorván akkor bizony félni kezd. Úgy vizsgálta meg hogy nem volt neki egy fél perce arra hogy egy mosolyt elejtsen vagy egy kedves barátkozó mondatot, mindjárt megengedte volna hogy hozzá érjen, de ez még nem is a tetőpont átnézi majd közli minden rendben, mondom oltás? Az most nincs, mi van hát együtt beszéltük meg hogy oltás most hogy a következő úgy jöjjön ki hogy a nyári szabijába ne ütközzön. Még neki áll feljebb és hogy ő ilyet biztos nem mondott. Doktor úr nem gondolja hogy én találtam ki (gondoltam magamban ez azt hiszi mi hobbiból járunk ide) mire ő gúnyosan kár ezen vitatkozni. Na ekkor nyeltem egyet és gondoltam kár is faszikám mert most láttál engem utoljára, de már akkor elhatároztam hogy akkor nem szóltam de ezt ide megírom legyen ez óva intés mindenki számára, aki hozzá akar menni.

Szerintem nagyképű, arogáns és korszerűtlen alak. Én azt gondoltam hogy fiatal modern doki ezért mentem hozzá, de kiderült hogy amit talán gyakornok évei alatt megtanult azt alkalmazza és nem hajlandó az új gyógyszereket követni, elavultakat ír fel még a popsi krémje is elavult úgy kellett kérnem egy másik dokitól és azt a vényt kopírozzuk minden alkalommal.

Keressetek új orvost még nem késő, tanuljatok a példámból!

Nekünk sok fájdalmat, stresszt és szenvedést okozott.

2011. jún. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Kedves érdeklődők!! Kérem egy szót se higgyenek el az előző hozzászólásból. Ebből semmi sem igaz, ami az orvosra vonatkozik. Saját tapasztalatból beszélek: 18 évig volt az orvosom ( és a családom másik 3 tagját is ő gyógyította közel 20 évig). Mind szakmailag, mind emberileg nagyon jó ember. Csak ajánlani tudom mindenkinek! Hibái persze mindenkinek lehetnek, enélkül nem ember az ember. És az orvos is ember! Ezt tartsa mindenki szem előtt. Az előző hozzászólás stílusából is remélem érezhető, hogy az nem megbízható leírása volt a gyermekorvosnak!
2011. szept. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Sziasztok!

Nekem is rossz tapasztalatom volt vele. Kislányomnál sokáig vitatott kérdés volt mennyünk-e szemészetre, írjon fel szemcseppet. Egyiket sem tette a válasz az volt felforralt majd lehútött vízzel mosam le a szemét. 8 hónapos volt mire a védőnő tanácsára úgy döntöttem még is elviszem szemészetre. A kórházban engem toltak le miért nem vittem hamarabb szondázásra könnycsatorna átmosásra került sor sikertelenül. Mivel nagyon csúnyán bántak velem a kórházba így elvittem pestre a pirinyószemészetre ezt is védőnő segítséggel volt már innen úgyanilyen panasz és megvoltak elégedve velük. Ahol szintén átmosták a könycsatornáját a kislányomnak. Amit ez idő alatt átéltünk nem kívánom senkinek. Mindezt azért mert első gyerekes anyukaként bíztam Dr. Kovács István döntésében. Hittem h. ha ő nem ír szemcseppet akkor arra nincs szükség, ha nem küld szemészetre akkor nincs is rá szükség. Nem így volt! Mi váltottunk másik orvoshoz.

2013. nov. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 macskosz1123 válasza:
Szerintem a Kovács doki egyáltalán nem érdemel ilyen lebecsmérlő kritikát, mint amit írt az egyik anyuka.14 éve járunk hozzá, 8 éve már két gyerekkel,de komolyan soha senkitől(a váróban beszélget az ember ezzel, azzal) nem hallottam még ehhez hasonló leminősítést sem ismerőstől, sem idegentől.Mi szeretjük,mert kedves,mindig érdeklődő a gyerekekkel és soha semmi panaszunk nem volt a szakmai tevékenykedésével kapcsolatban, sőt azért is piros pont tőlem, mert nem tolja túlzottan az antibiotikumokat!
2020. jan. 31. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!