Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kislányotokra feladnátok?

Kislányotokra feladnátok?

Figyelt kérdés
Kaptunk kis bugyikat, ami 1-2szer volt csak egy másik kislányon. Ti feladnátok a gyereketekre vagy a higiénia miatt inkább vegyek újakat?
2016. máj. 25. 12:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%
Én nem adnám fel. Szoktam venni használt ruhákat, kicsinek is, magamnak is, kivéve fehérneműt, abból csak újat
2016. máj. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
37%

a higiénia miért szempont? szem szoktál mosni? vagy akitől kaptad, sz nem szokott mosni?


te nem adod rá 2x ugyanazt a bugyit a gyerekre? este nem a szennyesbe megy, hanem a kukába?

2016. máj. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
61%

az én fiam rengeteg gatyát örökölt ismerős kisfiáról, unokatesókról.

amik elkezdtek szűkek lenni, adtuk tovább másik unokatesóknak.


szerintem nincs ebben semmi...

2016. máj. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
77%

Na biztos le leszek pontozva de Semmiképp nem!! Kaptunk használt ruhákat az még okés ha nem megviseltek, köztük voltak bugyik is. Kidobtuk!!


Én sem veszek fel használt bugyit!! Sem meg!

A lányomra sem adok használt fehérneműt.. Ha nem is higiénia mert kimosod kivasalod ha akarod ki is főzheted de maga a tudat... NEM!!!

2016. máj. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
59%
Én nem pontozok le ilyen véleményért senkit, csak elgondolkodtam, hogy nyilván neked pl elképzelhetetlen, hogy vannak emberek, akik adják-veszik a mosható pelusokat is...
2016. máj. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Használt nadrágot, pólót én is adtam már rá, csak mivel alsónemű, ezért kérdeztem És a válaszom igen, szoktam mosni. Csak mint ahogy az utolsó is írja, maga a tudat hogy máson volt...
2016. máj. 25. 12:42
 7/16 A kérdező kommentje:
Bocs, most már az utolsó előtti
2016. máj. 25. 12:42
 8/16 anonim ***** válasza:
72%
Figyelj, ha nem tudsz ettől elvonatkoztatni, akkor ne add rá. de ha amúgy jó állapotú, jó minőségű, akkor miért ne? A "tudaton" kívül van más, ami ellene szól?
2016. máj. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
90%
Én nem adnàm rà. A zoknit is csak amíg pici baba volt és olyantól kaptuk hogy fel mertem
2016. máj. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
81%
Alsóneműt egyértelműen nem!!!!! Magamnak sem veszek használtat....
2016. máj. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!