Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen innmunerősitőt adjak 2...

Milyen innmunerősitőt adjak 2 éves lányonak, ha mindig beteges télen?

Figyelt kérdés
2008. szept. 25. 14:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%
Echinacea szirup.
2008. szept. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem a Béres csepp a legjobb! Az én doktornőm azt mondta folyamatosan kell szedni, kb 3 hét mire a hatást lehet "érezni". De mellé szerintem C vitamint nyugodtan adhatsz.

Nem vagyok híve a multivitaminoknak, mert nem lehet tudni, hogy hosszú távon ártasz e vele. Sosem adtam a gyerekeimnek (5 és 8 évesek), nem is betegesek. Sok gyümölcs, lehetőleg a piacról. Onnan is érdemesebb megvenni a kicsi, nem túl szép gyümiket. Ilyeneket kis mamókáknál látsz. Abban még lehet némi vitamin. A zöldségekkel ugyanez a helyzet. Hosszútávon szerintem érdemes ezekre odafigyelni.

2008. szept. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%
szia én a béres aktival kid-et szoktam nekik adni a ngyobbik 3ésfél ésev s kicsi pedig 2 éves szereteik angyon és szerintem jó is
2008. szept. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
21%
Mi Ökonetes MSM/C-italport iszunk, fincsi citromos ízű, és természetes vitamin van benne, gyerekeknek is ajánlott. Ezen kívül napi 3 csepp grapefruitmag-kivonatot vízben oldva (ez nem az alkoholos, amit kereskedelemben kapni, hanem glicerines, és babák is kaphatják). Most meg, hogy jött az ovi, multivitamin rágótablettát kap (Biocom-os). Nagyon bevált mind.
2008. szept. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
22%
Kicsit offolok... Az öreg mamókáktól inkább ne vegyél gyümit, mert ész nélkül vegyszerezik....
2008. szept. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
53%

Én Lenkei vitamint adok nekik.Picit náthásak lettek,de 3 nap alatt túl is lettek rajta.Természetes vitamin.Sajnos akár hol veszel gyümit,kevés benne a vitamin.

[link]

2008. szept. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
19%
Hát úgy látom aki próbál bátran próbálkozni,jobbat akar mint a gyógyszertári azokat kitörlik,mert senkinek nem hasznos.Én kitartok a Lenkei mellett.
2008. szept. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
26%
Nem értem, miért kell lepontozni, ha a kérdésre megírom a tapasztalataimat... :( Akkor legalább írták volna ide az illetők, hogy miért haszontalan a válasz.
2008. szept. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
32%
Az én kisfiam is állandóan beteg volt,bár ő bölcsibe járt vagyis keveset,mert mindig beteg volt.Próbáltunk mi is multivitaminokat,de nem vált be,meg nem is szerette,hogy mindennap "gyógyszereztük".Az orvos ajánlotta a prevenar nevű védőoltást,amit már több mint fél éve beadattunk neki.Elég drága,15-16 ezer forint,de ezt csak egyszer kell beadatni és megérte,mert azóta egyszer volt csak beteg.Nekünk nagyon bevált!
2008. szept. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
82%

Szia!

Vitacolan szirupot adok neki. Öt éves, kutya baja sincs, amikor szedi.

2008. okt. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!