Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Lányos Anyukák! Kislányoknak...

Lányos Anyukák! Kislányoknak való körömlakkot tudnátok épeszű árkategóriában mondani?

Figyelt kérdés
Láttam 2,5 éves kislány körmein igazi lakkot (nagyon annak tűnt) és úgy gondolom, ez túlzás. Vegyszermentes lakkra gondolok, de nem tudom, melyik lehet jó. Köszönöm.

2016. jún. 2. 23:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
65%

A vegyszermentes lakk kb a fából vaskarika kategóriája.

2,5 éves gyereknek a semmilyen lakk való. az legalább garantáltan vegyszermentes.

2016. jún. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
78%
1:)) nem is tudom, hogy képzeled a "vegyszermentes" lakkot? biokörömlakk... szüretelik üvegestül a fáról.
2016. jún. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Rákerestem és van ilyen:

[link]

De tényleg durva, hogy 3000 ft egy körömlakk...


Második találat Google-ban Moyra gyermekbarát körömlakkok. 390 Ft a webshopban.

[link]

2016. jún. 3. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
65%
Most őszintén, minek kilakkozni egy 2,5 éves körmét??? Magassarkút vettèl màr neki?
2016. jún. 3. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
84%

Mielőtt megennétek a Kérdezőt, igen, van ilyen lakk. A VeryBella termékcsaládban például.

Körömdíszítő szett, van benne 2 lakk, csillámok, matricák, sablonok. Minden lejön tiszta csapvízzel. Valójában nem pipereholmi, inkább kreatív játék, nálunk Karácsony után minden este apa körmei lettek kifestve vele, de a többi családtag is kapott egy kis csillámot, matricát, miegymást. 3-4000 forint között volt az ára.

2016. jún. 3. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Moyra gyereklakk. Vízzel lejön. 400 ft körül van pl. az auchanban.
2016. jún. 3. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
43%
ami vízzel lejön, az vígan le is nyalogatható. Természetesen azokban is van vegyszer. Vagy lehet, hogy eperlé? A fentiek meg pluszban nem épeszű árak. Ezen a pénzen inkább valami olyat vennék,amivel alkotni tud, a festetlen körmű kezeivel, pl rajztömböt, jó minőségű krétákat, festéket. Többet ér.
2016. jún. 3. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
84%
Semmi baja nem lesz a rendestol sem...anno nekem is kifestette neha anyukám,es en sem érzem az ordogtol valónak....az anyukajukra akarnak hasonlitani...nekik ez jatek..es igeb 14 evesen megengedem majd nekik a hajfestest is.. En mar csak ilyen felelotlen anyuka maradok...ribi nem ezektol lesz valaki...
2016. jún. 3. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

"Ezen a pénzen inkább valami olyat vennék,amivel alkotni tud, a festetlen körmű kezeivel, pl rajztömböt, jó minőségű krétákat, festéket. Többet ér."


Neked lehet hogy többet ér. Az 5 éves lányomnak meg már van egy csomó festőcucca és Karácsonyra pont körömdíszítő szettre vágyott. Neki az ért többet. És mint fentebb írtam, leginkább a családot dekorálja vele, azaz alkotás és közös játék egyben. Mi ezzel a gond?

2016. jún. 3. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
72%
én az auchan újságban láttam külön gyerek körömlakkot.azt hiszem moyra volt-én is örültem neki,mert a pelusról való leszokás után megigértem neki,hogy a kis körmét kilakkozom-és annyira ügyesen próbálkozott a kislányom.
2016. jún. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!