Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Volt már valaki 3-4 éves...

Volt már valaki 3-4 éves gyerekkel busszal Görögországban? Mennyire megterhelő a gyereknek?

Figyelt kérdés
buszos utat nézünk,mert jóval olcsóbb,de félek,hogy nem jól bírná.Tapasztalatok?
2016. jún. 17. 07:55
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Hány óra az út?
2016. jún. 17. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
kb 30:(
2016. jún. 17. 08:03
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Uhh az rengeteg lesz :(

Mi voltunk már többször autóval de max 20 órát. Azt sem viseli jól.

Ha mondhatok egy személyes véleményt,én nem indulnék el.

2016. jún. 17. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
hát ez az,nem tudom,nyilván szívesebben repülnénk,csak sokkal drágább...
2016. jún. 17. 08:11
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom gyerekfüggő is, de én biztosan nem indulnék el. Egy felnőttnek is sok ennyit ülni, hát még rgy gyereknek.

Ne szaladgáljon, ne hangoskodjon, nem akkor megy wc-re amikor akar stb. Szerintem ez nem ilyen kicsinek való.

Nézzetek közelebbi uticélt.

2016. jún. 17. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
100%

Ilyen hosszú út még autóval is megterhelő, pedig ott akkor álltok meg, amikor akartok.

A gyerek esetleg hányni fog, és biztosan nyűgös lesz, majd pedig hisztizni fog, utána meg a többi utas kezd majd beszólni.

Arra készülj fel, hogy megérkezéskor a gyerek és a szülő is teljesen ki lesz készülve, kell majd 1 nap pihenő.

2016. jún. 17. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
30 rengeteg egy ekkora gyereknek. Horvatorszag 6-10 ora attol tugg, hol laktok, akkor mar inkabb az.
2016. jún. 17. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Horvátországot nem szeretjük,meg drága is.ha utószezonban mennénk oda,akkor már hideg van,görögben tovább lehet fürödni,egy utószezonos repülős út nem drágább mint egy főszezonos horvát.
2016. jún. 17. 08:38
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

30 órás út kegyetlenség még egy felnöttnek is, de egy gyereknek mindenképpen.


Nekem 2 gyerekem van 4-6 évesek, és rengeteget utazunk, utaztunk. Eleve 1000km-re laknak a szüleim és anyósomék is 500km-re. Igy bébiként is sokat autóztunk, repültünk. kisebbik 2éves volt mikor vonatozni kezdtünk. Buszoztunk mar egész nap(de ott oránként vagy söröbben kilehetett szállni), és repültünk 10 órákat is. De ahogy írtam a gyerekeink ehhez hozzá vannak szokva. Mi is tudjuk mit hoz ki belölük, mi kell ahhoz, hogy lekössük öket. Tudják, hogy ezek a hosszú utak végén egy családi hotelben landolunk ahol moka és kacagás 2 hétig. Vagy a mamial landolunk ami megint csak vidámság. Mi tudjuk, hogy ez megviseli öket, és a nyügösséget hisztiket megértéssel kezeljük. általában az utazások másnapján iszonyat nyügössek és tudjuk miért, nem hibáztatjuk öket.


30 orás buszútra csak akkor vinném öket, ha valami szuper hiper baj lenne és muszáj lenne. De nyaralás céljából, 3 napot(mert oda vissza) nem buszoztatnám öket.


Igazábol mindenki addig nyujtozzon ameddig a takarója ér. Nem ülök kajakba és kajakozom át az atlantioceánt a karib tengerért, mert a repülöt nem engedhetem meg magamnak.

2016. jún. 17. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Felnőttként sem indulnék el egy ilyen hosszú buszútra, gyerekkel pedig szerintem egyenesen kínzás.

A többi utas szerinted mennyire örülne egy nyűgös 4 évesnek?

2016. jún. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!