Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van mostanában valami vírus,...

Van mostanában valami vírus, ami hirtelen felviszi a gyerek lázát?

Figyelt kérdés
Kislányom 23 hónapos, most este hirtelen felszökött a láza 39 fokra, illetve kicsit fölé. Semmi egyéb tünete nincs, meg vagyunk ijedve, hogy mi lehet ez. Kúppal már lejjebb vittük azóta.
2010. ápr. 12. 21:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Fiam egy éves, tegnap délben felment a láza, egyébként semmi baja nem volt. Egész nap csillapítani kellett és ma délután is felment.

Más semmi nincs, csak a láz. Ha holnap nem múlik, én elviszem orvoshoz.

2010. ápr. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi. éjjel is kúpozni kellett, mert 39,3 volt, meg hűtőfürdőztük is. Nem tudom mi lehet. Ma kihívom a dokit mindenképp.
2010. ápr. 13. 07:11
 3/4 anonim ***** válasza:

néha elofordult nálunk is ilyen, de mivel csak egyszeri láz, ráfogtam a fogára....

most viszont volt 39 fok, és jokedvu gyerkoc, mégis gennyes mandulagyulladás....aztán 2 napig volt még szegénykémnek 39-40°C-os láza,szinte 3oránként, semmit nem evett...most, 1 hét után végre azt hiszem, jol van....szoval nem tudom, hogy milyen baci, vírus ez, de nekunk is így kezdodott.....

upsz,most látom a dátumot..remélem, már jobban van a kislány:))

2010. ápr. 15. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szia. Köszönöm. Igen, már jobban van, másnap reggel még volt láza, de aztán napközben már semmi. A doktornő kinn volt, kicsit pirosnak találta a torkát, azt mondta kezdődő torokgyulladás. Ma viszem vissza, hogy ismét megnézze, de már nincs semmi. Köszi mégegyszer mindkettőtöknek!
2010. ápr. 15. 07:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!