Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Dr. Polhammer Ágnesről vélemén...

Dr. Polhammer Ágnesről vélemények (Heim Pál, szemészet)?

Figyelt kérdés
Kisfiammal mennénk hozzá.
2016. jún. 23. 21:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Hú, nekem 2 éve volt hozzá szerencsém. Felnőttként műtöttek a Heim Pálban, előtte be kellett mennem vizsgálatokra, amit nem a műtétet végző orvos csinált. Sajnos rosszul emlékeztem a napra, hogy mit mondott az orvosom, melyik napon menjek, így egy nappal később mentem. Azt a cirkuszt, amit levágott PÁ... ott álltam előtte 28 éves fejjel, de 3 éves kislánynak éreztem magam, aki mindjárt elsírja magát. Nagyon alázott és nem értettem, hogy miért, mi jogon. Én is egészségügyben dolgozok, de soha senkit nem hallottam még így beszélni beteggel.

Gyerekekkel remélem másképp viselkedik...

2016. jún. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2 éve hordom hozzá a lányom. Nagyon normális, kicsit nyers a stílusa felnőttekkel, de a gyerekekhez nagyon kedves, jó orvos.
2016. jún. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

1. válaszoló, téged ki műtött? Mivel?

2. válaszoló, a szülőkkel is lekezelő? :S A gyereked szereti?

2016. jún. 24. 17:29
 4/4 anonim ***** válasza:
A lányomnak ő felezte fel a látásproblémáját, mondjuk nem volt nehéz dolga, én vittem a kislányt szűrővizsgálatra. Akkor nagyon nyers volt valóban, mármint velem, nem is nyers, inkább keresztülnézett rajta. Tegnap voltunk kontrollon, mintha nem is ugyanaz az ember lett volna, tök kedves volt, türelmes, mosolygós, dicsérte a kislányt, dicsérte a szemüvegét... Szóval nem tudom, lehet, van egy ikertestvére, vagy skizofrén, vagy bipoláris... :) Most egy év múlva kell csak visszamenni, úgyhogy addig ha megtudsz róla valamit, mármint hogy szakmailag jó-e, annak örülnék. Amúgy a tanító nénink is olyan, hogy a szülőkkel elég kimért, nagyon is, de a gyerekekkel a kislányom szerint mosolygós, dicséri őket, szóval nekem jó, végül is nem nekem kell smúzoljon, a gyereknek kell jó legyen.
2016. szept. 22. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!