Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Óvónéniknek van kedvenc...

Óvónéniknek van kedvenc gyerekük a csoportban? Kivételeznek velük?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 17. 13:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy van kedvenc gyerek. Teljesen normális és egészséges emberi tulajdonság az előítélet, az ítélet és hogy ha valaki szimpatikusabb azzal kedvesebb vagy. Ezt egy óvónő sem tudja magában elfojtani.
2010. ápr. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Minden helyen van olyan óvónéni, aki 1-2 gyerekkel kivételezik állandóan, de ha nincs hátrányos megkülönböztetés, és a szülő előtt sem hangoztatja (pl. a kiss marci mennyivel okosabb), akkor tulképp nem gond. Akkor van gond, ha "kipécézik" 1-2 gyereket és szándékosan kevésbé foglalkozik velük.
2010. ápr. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem van mindegyiknek, én legalább is látom. Már a második gyerekem óvodás, de minden évben megfigyelhető, hogy vannak kedvencek. Meg olyan anyukák, akiknek egyáltalán nem mernek szólni semmiért, inkább a normális anyukákon csattan az ostor...
2010. ápr. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Óvónő vagyok, és van kedvencem több is. DE a többi ezt nem sejti szerintem. Ha úgy adódik a szituáció mindegyiket megsimogatom, mondok neki valami személyre szóló kedvességet, lehet kedves vagy kevésbé kedves nekem. Igyekszem mindegyikkel gyerekkel kommunikálni, személyre szólóan. Nálam a kedvenc dolog úgy van, hogy akik a kedvencek, azokkal pl. ovin kívül is szívesen foglalkoznék. Aki nem kiemelt kedvenc, azzal nem erőltetném óvodán kívül a viszonyt. Persze ez csak elmélet, mert egyikükkel sem találkozom ovin kívül, de így tudnám kifejteni.

23N

2011. nov. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!