Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti mit tennétek? Hagynátok...

Ti mit tennétek? Hagynátok így a dolgot vagy felkeresnétek egy magánorvost?

Figyelt kérdés

Kislányom szeptemberben lesz 3 éves. 15 hónaposan kezdődtek a gondok, 9-10 volt a cukra, de diéta közben rendeződött. Idén tavasszal súlyosabb lett a gond már 10-13 volt az érték. Kaptunk egy listát, mit ehet, mit nem stb betartjuk azóta minden rendben. De hetente felszökik a cukra 10 felé ilyenkor inzulin. Járunk havonta cukormérésre, 2 havonta nagylaborra. Van egy ikertesója (aki fiú), vele minden rendben, de nagy súllyal születtek. A fiam 3330 g 51 cm, a lányom 3640 g 56 cm.

Ti mit tennétek?

Félek hogy bölcsibe, oviba, suliba gond lesz. Mert reggel mérjük itthon illetve este is de ha kell napközben mérni esetleg inzulin, beadják neki?

Felkeresnétek egy magánorvost?


2016. júl. 30. 16:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Én ezt nem is értem. Most akkor cukorbeteg, vagy nem? Mert ha az, akkor rendszeres inzulinkezelés kell neki, ilyen nincs, hogy néha adok inzulin, ha felmegy a cukra. Igen, a helyedben mindenképpen felkeresnék egy másik orvost és beállíttatnám a megfelelő terápiát.
2016. júl. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem hagynám rá, és elmennék magánorvoshoz.
2016. júl. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Bocsánat elìrtam. Szóval ha a cukra nagyon magas akkor 1,5 óra múlva újra mérés ha akkor is magas akkor inzulin de ki kell hìvni az ügyeletet ő tudja milyen fajta, mennyi stb. de ez "gyengébb" inzulin. Szerencsére még nem kellett orvost mérni mert újramérés után jobb volt az érték.

Csak telorol irok és kihagyot 1-2 mondatot :(

2016. júl. 30. 16:35
 4/8 A kérdező kommentje:
Vagyis orvost hìvni nem kellett
2016. júl. 30. 16:36
 5/8 anonim ***** válasza:
Érdemes lenne egy normális orvost felkeresni.
2016. júl. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Persze hogy felkeresnék egy magánorvost, ez nagyon fontos.
2016. júl. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez 1. típusú cukorbetegség, nem is értem, hogy mit tököl a jelenlegi doki. Keress másikat.
2016. júl. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat

Mondta a doki hogy 1-es tìpusú cukorbeteg, de alig csinál valamit. Nemrég költöztünk, nem ismerem itt az orvosokat de mindenképp felkeresek egy másik orvost.

2016. júl. 30. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!