Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért cseni el a nyolc éves...

Miért cseni el a nyolc éves fiam a bugyikat és a harisnyákat a fiókomból?

Figyelt kérdés

Sokszor a fiam feltúrja a bugyisfiókomat, hogy bugyit és nylonharisnyát csenjen, azután felvegye. Nem tudom, hogy miért teszi? Valaki már tapasztalt ilyet a gyerekével?

V.


2008. szept. 30. 14:28
 1/6 anonim ***** válasza:
58%
beszelj vele mielobb!!!!!!
2008. szept. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
már beszéltem vele, azt mondta, hogy tetszik neki
2008. szept. 30. 16:26
 3/6 anonim ***** válasza:
31%
Nem akarlak ijesztgetni, de hallottál már a transzexuálisakról? Női ruhákba öltözik a férfi, és a férfiakhoz vonzódik. Valószínűleg ebbe az irányba indult most el az identitása.
2008. okt. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
64%
Ne rémísztgessétek. Én sajnos nem tudok segíteni, de rengeteg anyuka panaszkodott erről. Menj el egy alternatív pszichológushoz, ő rajtad keresztül oldja meg a kisfiad "problémáit".
2008. okt. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem nincs gond. Kisfiad egy kései ödipális korszakban lehet, és még erősen kötődik hozzád, az édesanyához. Talán még azzal is elő fog állni, hogy el akar venni feleségül. Ez természetes dolog, sok kisfiú van így. A ruháiddal játszva közelebb érzi magát hozzád. Azt mondjuk finoman magyarázhatod neki, hogy a kisfiúk nem hordanak nénis ruhákat, azok úgy szépek, ha a néniken vannak. A fiúk máshogy szépek, más ruhákban, stb. Gondolom, ezzel már próbálkoztál. Nem hinném, hogy pszichológushoz kellene fordulnotok.
2008. okt. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
36%
Hát az a nem mindegy, hogy hány éves a lurkó. Ha közeledik a 10hez akkor már gond bizony. Nem lenne jó, ha ez buzis hajlam lenne, de ha még kicsi nagyon, akkor ettől nem kell félni. Ha beszélni nem tudsz vele érdemlegesen, akkor kénytelen leszel várni, vagy szakemberhez fordulni. Én biztos várnék, de hát ízlések és pofonok, ahogy mondani szokták.
2008. okt. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!