Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Körömrágásról szeretne leszokn...

Körömrágásról szeretne leszokni a 3,5 éves kislányom (ő mondta), szerintetek kenhetek rá átlátszó körömerősítő lakkot? Lehet hogy arra vigyázna és nem rágná.

Figyelt kérdés
2016. aug. 14. 21:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Avonba volt régen vmi borzasztó izu lakk,ami fénytelenul szaradt, tehat mintha semmi nem lenne az ember körmén...biztos lehet hasonlókat kapni.
2016. aug. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt többektől hallottam, hogy nem igazán hat. Mivel én is lakkozom a körmeimet, látja hogy szépek, gondoltam ő is vigyázna rá. Káros az ő vékony körmükre az?
2016. aug. 14. 21:20
 3/4 anonim ***** válasza:

Ugyanigy volt a 3 evesemmel. Mikor szuletett a teso, elkezdte ragni a kormet. Probaltuk a koronragas elleni lakkot, figyelem elterelest stb Aztan kitalaltuk, hogy kilakkozom az en rozsaszin ( ez fontos egy 3 evesnel :) ) koromlakkommal. Ugy tetszett neki, hogy azota soha tobbe nem ragta a kormet ! Aztan mikor lekopktt 2-3 het mulva , mar nem kerte a lakkott sem, es nem is ragta soha tobbe.


Semmi baja nem lesz a kormenek tole, a ragastol viszont annal inkabb, sulyosan deformalodik, a lenyelt korom vakbelgyulladast okozhat stb.

2016. aug. 15. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekünk bevált a körönrágás elleni lakk. Borzalmasan keserű. Gyógyszertárban vettük .
2016. aug. 15. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!