Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Melyik használt gyermekruha...

Melyik használt gyermekruha webáruházat ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Pici babámmal nem jutok el használtruha üzletbe, de az óvodát most kezdő kisfiamnak szeretnék vásárolni néhány szép és minőségi darabot (értsd: ami jól bírja a sok mosást): melegítőt, udvarra való nadrágot, felsőket, kardigánt, átmeneti kabátot.Csak akkor érné meg, ha olcsóbb így,mint újonnan a lidl-s, tesco-s ruhácskák.
2016. aug. 17. 22:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Őszintén? Én nagy turis voltam életben meg online is,de már olyan szinten felvitték a használt ruhák árát,pláne a neten,hogy nem éri meg.Használt lány nyári ruháért 1200-1500 Ft? H&m-be akcióban 900,akció nélkül 1500 körül.Egyébként a h&m-nek van webáruháza,mindig van leárazás,és most ingyenes szállítás is van,érdemes megnézni.
2016. aug. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
elsővel értek egyet. Inkább nézelődj a városodban vagy közelben facebook csoportokban
2016. aug. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ugyan azt tudom írni én is amit előttem írtak. Rendes webáruházban már nagyon drágák a használt a ruhák, azon az áron a H&M-ben újat lehet venni, én kb 1 éve szoktam rá a H&M-es ruhákra. Vaterán meg jófogáson is vannak jó ruhát, még jó áron is ki lehet őket fogni, de ott meg a postaköltség ami nagyon magas.
2016. aug. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat és jó tanácsot, körülnézek akkor a h&m webáruházban először:)
2016. aug. 18. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!