Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 10 éves kislánynak hajfestés?...

10 éves kislánynak hajfestés? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm, a 10 éves kislánya haját befestette. Sötétbarna hajából sötét szőkét csinált. Teljesen megdöbbentett. A fodrász nem akarta elvállalni ezért megcsinálta saját maga a kislánynak. Mikor kérdeztem miért csinálta, azt mondta miért ne, a kislánynak tetszett a szőke haj, meg szerinte is sokkal jobb így a kislány haja világosan.
2016. aug. 18. 20:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
46%

Rendes hajfestéket általános iskolás korban nem engednék. Nem a szín miatt, hanem a vegyszertartalom miatt.


Léteznek spray formájú, kimosható, kevésbé erős cuccok, azzal akár kékre is lehet festeni.

Én 13 évesen kértem hajfestést, mert fakóbarna a hajam. Anyám annyit kötött ki, hogy szakember csinálja és a színárnyalatot úgy válasszuk ki, hogy jól álljon (pl a hófehér bőrömhöz se a fekete se a hidrogénszőke nem áll jól). Vöröst választottam, de benéztem a színt, hajon kb. lila lett. 3 hétig nem festhettem újra, de a sapka opció működött.

Utána jobb fodrászt kerestünk és tényleg szép árnyalatú lett.

2016. aug. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
52%

Nálunk az iskola szabályzata is tiltja, ahogy a sminket is. Lehet, hogy cikizni is fogják miatta.

Nem tartom jó ötletnek.

2016. aug. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Először kihidrogénezte a kislány haját és úgy festette át sötét szőkére :/
2016. aug. 18. 20:39
 4/11 anonim ***** válasza:
56%

majd megnézheti a 10 éves kislánya haját amikor tőbe letöredezik neki az egész. :/

Én nem festeném ekkora lánynak a haját. Az enyém is 15 évesen lett először festve azóta folyamatosan, de már ugy megbántam hogy csak na

2016. aug. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%
Édes jó szagú málnabokor!
2016. aug. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
88%
Ó te jó ég, ez nagyon gáz.
2016. aug. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
89%
Ilyen az, amikor minden idiota agyhalott szulhet.
2016. aug. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Èn körmös vagyok, múlt héten az egyik vendégemmel jött a 11 éves lánya, aki épített körmöt kért. Természetesen nemet mondtam, de kapott a kislány egy lakkozást. Közben elmondta, hogy 2 barátnőjének is lett műkörme (az egyiknek a haja is ki lett szőkítve), és csúfolták, mert neki nincs. Az anyja tudta, hogy nem vállalnám, de a gyerek tőlem akarta hallani.

Engem felháborított, hogy vannak olyan pénzéhes nyomorékok, akik képesek egy 11 éves kislányt elvállalni.

2016. aug. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Lanyom is hatodikos volt, mar kb. fel eve rendszeresen van mukorme az egyik osztalytarsanak...Vasalja a hajat napi szinten, ruzs es hasonlok.
2016. aug. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Fantasztikus. Aztán írja pár év múlva a gyakorira, hogy "mit csináljak, terhes lehetek?".
2016. aug. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!