Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Pucér fényképeket facebookra....

Pucér fényképeket facebookra. Milyen ez már?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm az említett közösségi oldalon. Két kislánya van, 5 és 2 évesek. Folyamatosan képeket tölt fel, amin a lányai pucéran pózolnak. Mire jó ez? Ráadásul nem is egy, kb 10-15 ugyanolyan kép kerül fel. Mit gondolhat egy ilyen anya?
2016. aug. 21. 11:07
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Én az ilyet mindig jelentem a Facebook-nak a gyerekek miatt.
2016. aug. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%
Sosem tennék fel és nem is teszek a fiamról ilyen képet! Még kisbabakorából sem. Ne szégyenkezzen később miatta meg hát bárki letöltheti és vissza élhet vele pronográf oldalakon.. biztos jelenteném!
2016. aug. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%
Ezt allampolgari kotelesseged jelenteni a fb-nak. Ha a szulei vilagtalan hulyek, akkor a tarsadalnak kell megvedenie. En is mindig jelentem az ilyet.
2016. aug. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Milyen ez már ? G Á Z.....
2016. aug. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
66%
Én a minap töltöttem fel a fiamról egy képet, amin könyékig kormos volt. Mert megnézte mi van a nagyanyja kipufogójában. Rém röhejes volt. Másnap szólt a nejem, hogy nincs alsó a gyereken. Nekem fel sem tűnt, nem az volt a lényeg. Aztán levettem, mert igaza volt. Ez így ebben a formában nem odaillő talán. Bár ez nem rendszeres és nem irányzott. Talán fent is maradhatott volna.
2016. aug. 31. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!