Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hétvégén főleg reggelente mit...

Hétvégén főleg reggelente mit csináltok? Unom a játszoteret

Figyelt kérdés

Egyik rokonunk bnőnk sem fogadoképes ilyenkor mert alszanak...mi meg már reggel 8-kor indulásra kész vagyunk.

Egyedül dédi rugalmas de már helótom van attol hogy dédiről szól minden hétvégénk.egyedülálló vagyok amugy.


Most is kószálunk motorozik a gyermek én meg már belepusztulok a tartalmatlanságba. A hétfőt várom. De mióta molesztál a főnök meg bunkózik mert lepattintom, már a hétfő sem ment meg


2016. aug. 27. 09:32
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
84%

En sem vagyok fogadokepes.


Harom iskolas van. Nyolcig pihentek. En mosok, fozok, takaritok, ok segitenek.


Menjetek parkba, folyo melle. Piknik. Konyvtar. Segits a dedinek.

2016. aug. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:

Ill ma már fél 8 óta lent vagyunk.

Eddig mindig a hétfőt vártam, de már uj m.helyet keresek.


Néha megyünk programokra ugyan pl cirkuszban is multhéten voltunk, de alapvetően kikészülök ettől a szürke élettől.

2016. aug. 27. 09:39
 3/41 anonim ***** válasza:
32%

könyvtár? :D

Olyan életszerű, bölcs tanácsok.

annyi video van a neten az edzésekről, csak el kéne kezdeni nézni és csinálni

2016. aug. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
55%

Rendezd át a lakást!

El is fáradsz és nem fog szürkének tűnni legalább az otthon!

Vagy mossál süssêl blabla!

Esetleg barkácsoljatok valamit vagy nézzetek filmet.

Mi 6-kor kelünk 7 reggeli utàna udvar a gyerek játszik én a telefonom játszom vagy pl ma ickáztunk

2016. aug. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
22%
Mi az az ickaztunk?
2016. aug. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
70%
Én amióta dolgozom, van mit csinálnom szombat délelőtt. Nagyon ügyes vagy, ha ennyit unatkozol munka és kisgyerek mellett. Én is szeretnék egy kicsit unatkozni. :-)
2016. aug. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
76%

most ez komoly, hogy miután egész héten dolgozol és megváltás neked, hogy nem a gyerekeddel vagy, szombat reggel kor már viszed játszótérre? és ki vásárol meg takarít meg főz nálad?

én szombaton reggel piacra meg boltba megyek, majd főzök közben mosok, takarítok, a nagy gyerek legozik most épp, a kicsi nyűglődik, lassan szoptatom, a férjem most épp tereget.... fene menne 8kor már vendégségbe, örülök ha délutánra végzek és mehetünk pancsolni a naggyal

2016. aug. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:

Igen ügyes vagyok. Egész héten csinálom apránként a házimunkát, szinte semmit nem hagyok hétvégére amikor a gyerekkel lehetek.

Már pénteken olyan a lakás hogy vendégeket is fogadhatnék, én is toppon, hajam is belőve, mehetnénk akár partyzni karneválra is Rióba :D


Könyvtár...?egy boltban sem marad egyhelyben a gyermek...


Tv mese csak az életteleneknek való. Én sem bírom egyhelyben.


Lehet kinézünk a folyóra dédivel. Hú alig várom biztos felejthetetlen lesz...kivagyokn

2016. aug. 27. 10:49
 9/41 anonim ***** válasza:
79%

Aki ismer az irasaid alapjan, marpedig en felismerlek, tudja, hogy te vagy az agyonfejlesztos, folyton gondolkodo anyuka.


Elkepzelhetetlen, hogy feltalald magad otthon?

Raadasul ugy remlik, szegedi vagy.

Gyere, talald fel magad nalunk, ahol 400 ember el;)

2016. aug. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:

Most amúgy az is felhúzott hogy szerettem volna anyát szülinapjára meglepni, de alszik és a cukrászda is zárva volt reggel 8-kor.pedig tiszta izgalomban voltam a gyerekkel együtt hogy megyünk cukiba meg a mamihoz.

Így kapott egy kis szívbonbon előzetest a lépcsőre, ha kinyitja az ajtót meglátja :)

(Tegnap már becsempésztem hozzá rózsákat meg illatos sárgadinnyét, körtéket, szőlőt :))


De úgy letört, hogy megáll a világ hétvégén!!amikor "mindenki" rá kéne hogy érjen mert jobb esetben nem dolgozik!!

2016. aug. 27. 10:59
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!