Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Lázgörcs miatt adott Convulex...

Lázgörcs miatt adott Convulex szirup mellett volt még lázgörcse a gyereketeknek?

Figyelt kérdés

5 lázgörcse volt a 20 hónapos kisfiamnak 8 hónap alatt, ezért kell szednie a Convulexet. 3 hete szedi, azóta nem volt még láza, kíváncsi vagyok hogy mennyire védi ki a lázgörcsöt.

Köszönöm szépen a válaszokat!



#lázgörcs #Convulex szirup
2016. szept. 5. 14:28
 1/3 anonim ***** válasza:
34%
Convulexet epilepsziásoknak irja fel az ideggyogyász .
2016. szept. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Látom részletesen elolvastad a leírásban hogy ezt szedi a fiam. Nem epilepsziás, és igen, ideggyógyász írza fel. Több lázgörcs után már fel szokták írni. De nem ez a kérdés hogy kinek írják fel.
2016. szept. 5. 20:40
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia. Én irtam,de nem küldte el...

Lányom október elején lesz 4éves. Tavaly szeptemberben volt az első neki,5 perces. Majd rá másfél hónapra október végén a második. Akkor kapta az időpontot már november elejére epilepszia vizsgálatra. Szerencsére nincs neki,sőt sokkal fejlettebb az agyműködése a koránál a doki szerint. Az év decemberétől szedi a convulexet, 2x2 milit. Ovi kezdés is akkor volt a két görcs között,márciusig végig beteg volt,de nem volt görcs . Azóta se még. 5-6éves koráig kell szedni.


Az okosnak meg : a lázgörcs epilepsziás görcs,csak nem az váltja ki...

2016. szept. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!