Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Izraelben járt valaki 2-3 év...

Izraelben járt valaki 2-3 év körüli kisgyerekkel?

Figyelt kérdés
Mire érdemes figyelni, kell-e külön oltás (pl. olyan helyi vírusra, ami Európában nem fordul elő), hogy viselte a kicsi a repülőutat?
2016. szept. 10. 12:56
 1/10 anonim ***** válasza:

Europahoz tartozik.

Nem kell oltas.

Feltetlen kell mennetek ? haboru van folyamatosan. A baratnom Haifan lakik, gyonyoru, de rendszeresen riadnak ejjel a vedelmi szirenakra, es menni kell a pincebe ...

2016. szept. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Egy régi jó barát esküvője lesz, ő is jelen volt a miénken.
2016. szept. 10. 13:24
 3/10 A kérdező kommentje:
Az oltás azért merült fel bennem, mert anno a férjem szedett össze ott valami calici jellegű vírust. A helyi orvos mondta, hogy hát igen, az európaiak szervezetének ismeretlen, így jellemzően elkapják és megszenvedik.
2016. szept. 10. 13:25
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem kell oltas, kozigazgatasilag europahoz tartozik.

De ez igy van az etellel akarhova mesz, agyon mell vigyazni, mert nincs hozzaszokva a gyomor, es mivel mas az eghajlat, elegge tropusi , meg kell szokni.

Nem tudjatok itthon hagyni a gyereket ?

En nem vagyok aggodo szulo, gyerekapolokent lattam sok mindent, de en nem vinnem, nem egy biztonsagos hely. Mint irtam bejem is ott lakik a baratnom ket pici gyerekkel, de ok ott szulettek az mas,

2016. szept. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

#66%-os:


Izrael nem tartozik Európához ,viszont oltás valóban nem kell.

2016. szept. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
+ Háború sincs folyamatosan... Pl. most szerencsére egyáltalán nincs. Egyébként nekem élnek rokonaim Haifába és Haifa-Yafo + Tel-Aviv környéke Jeruzsálemhez képest nagyon békés. Mondjuk én még nem voltam Izraelbe.
2016. szept. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
*Haifa,Jaffa és Tel-Aviv
2016. szept. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Étellel biztos, hogy nem kell vigyázni :) Vallásos családhoz mennénk, csak kóser pecsétes alapanyagokat használnak, elég komoly az élelmiszerminőség biztosítás ott. Maximum hiányolni fogja a húsos-tejtermékes ételeket.
2016. szept. 10. 21:23
 9/10 anonim válasza:

Haromgyerekes csalad, egy 8 es egy 6 eves kisfiu es egy harom eves kislany.

Egy honapot voltunk Izraelben. Nagyon jol ereztuk magunkat, semmi problemank nem volt.


A kislany elaludt a repulon, oda is, vissza is, a fiuk a vege fele mar untak. Filmet neztek.

2016. szept. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Marmint a repuloutat untak. Izraelt nem, sot!
2016. szept. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!