Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tudtok ajánlani jó pszichológu...

Tudtok ajánlani jó pszichológust, aki csecsemőkori eredetű kötődései zavart jól tud kezelni egy ötéves kislánynál?

Figyelt kérdés
Jó lenne, ha az anyát is bevonná a terápiába.
2016. szept. 12. 09:38
 1/10 anonim ***** válasza:
11%
Akkor kineziológust keress inkább.
2016. szept. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
25%
Pfff első, inkabb ne adj tanácsot ilyen témában. Pszichológust keress kérdező. Hol laktok egyebkent? Mert igy nehez.
2016. szept. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
#2: inkább ne szólj le másokat, amíg nem tudod miről van szó ;)
2016. szept. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

az első amúgy nem írt hülyeséget..

én is szkeptikus voltam.de volt már pár ismerősőm akiknek segített.

2016. szept. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%

Kineziológus kamugépeket ne ajánljatok már szegénynek.

Jó lenne tudni merre felé kéne a pszichológus.

2016. szept. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A pszichológia egy elfogadott, tényekkel es kísérletekkel alátámasztott tobb, mint 100 évre visszatekintő tudomány. Talán inkabb ezzel kellene kezdenie, mint a kineziológiaval főleg gyerek eseteben. Vagy legfeljebb párhuzamosan a kettőt . Honnan veszed hogy nem tudom miről van szó egyebkent?
2016. szept. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Kineziológus azzal fogja kezdeni, hogy az anyát akarja kezelni.

A pszichológus, meg inged-gatyád elszedi, kiküld, fogalmad sem lesz róla, hogy miről is beszél a gyerekkel. Még ha jó, akkor is több éves terápia, aztán kétszeres felárral majd a szülőkonzultáción elmondja, hogy minden a te hibád.

Ha már mindenképp pszichológust akarsz, akkor menj el a gyermekpszichiátriára, ott legalább ingyen teszik mindezt.

2016. szept. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Budapesten lakunk, a városban el tudunk menni bárhova. A fontos, hogy jó pszichológus legyen.
2016. szept. 14. 11:05
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi a lányommal a Heim Pál kórházba járunk fejlődéspszichológiai vizsgálatra évente dr. Szőllősi Ágneshez. Nem tudom, ilyen problémával kapcsolatban tud-e segíteni, de roppant kedves hölgy. A lányom sosem félt tőle, pedig ő aztán irtózik a fehér köpenytől.
2016. szept. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a tanácsot!
2016. szept. 19. 01:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!