Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyit tévézik a kétévésed...

Mennyit tévézik a kétévésed naponta?

Figyelt kérdés

2016. szept. 13. 09:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
35%
Nálunk semennyit. Nem a tv a gyerek szülője. Főleg ilyen kicsinek.
2016. szept. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
36%

Mi meséket nézünk. (Madagaszkár,Shrek,Gru,Frozen,Inside out)

Szerintem elég sokat. De a laptopon nézi mikor reggelizik, ebédel, vacsorázik.

Meg arra alszik el este.

Próbálom csökkenteni neki, kicsalom az udvarra babakocsizni vagy bármi. Kiszoktam kapcsolni hogy alszik a gép mert neki is kell néha elfogadja néha nem. Szerintem mi elég sokat mesézünk. De tvt nem néz.

2016. szept. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
67%
1 órát kb, majdnem minden nap. Reggel is fél óra, este is fél óra, a tesójával együtt nézi általában, ő 4,5 éves.
2016. szept. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
78%
Az elso gyerekem semmit nem nezett ennyi idos korban. A masodik kb 10 percet/nap: egy reszt egy rovid mesebol (Sam a tuzolto, Thomas, Pompom, ilyenek), hisz a nagyobhoz igazodik (2 ev van koztuk). Most 3 es 5 evesek lesznek, most kb 20 perc/napnal tartunk.
2016. szept. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
69%

inkább hetente lehet mérni nálunk

kb heti 2-3 alkalom


- ha nagyon fáradt vagyok és pl. nem mentünk bölcsi után sehova, itthon vagyunk már fél 4-kor és nem tudok vele játszani, akkor beteszek valami tanító mesét pl Nándi mese, vagy Bogyó Babócát, vagy Gyerekdalokat. de hál ég nem ül előtte, el-elvétve nézi csak és lefoglalja magát más játékkal is, de kitölti az űrt(a játék és köztem), szóval nincs rámstartolva, nyugodtan főzhetek


- vagy rohanós reggeleken fogmosáshoz pont jól jön, mert úgy nem akkora háború, hipnotizálva bambul és csak szájnyitásért kell mindig könyörögni, de nem hadakozik



evés, alváshoz nem meséztetem, mert nem egészséges úgy enni, elaludni.

2016. szept. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
51%

*ezzel a heti 2-3 alkalommal így is majdnem függő lett, megesik, hogy kéri, ahelyett hogy kretívkodna...szomorú.

viszont gyakorta lecsukja a laptopot magától és a valóségban él inkább :)

2016. szept. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
52%
Kb fél óra. Reggel még kóma, mi meg tudunk készülődni addig.
2016. szept. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
54%
Én akkor kapcsolom be neki, amikor apa hazaér (természetesen üdvözlik egymást stb..) és leülünk kávézni 15 percre, és addig nézheti! :D
2016. szept. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 picoka92 ***** válasza:
75%
Nalunk apa maniaja h a tv az mindig megy ha itthon vagyunk az az alapzaj. De nem erdekli a ket evesem. Neha egy egy dallmos reklamra felfigyel de egyebkent nagyon nem koti le.
2016. szept. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
36%
Az a baj, hogy eleve kinyitottátok neki a tv-t.Inkább egy leporellót kellett volna a kezébe adni, akkor azt szerette volna meg. Labdázzatok vele, fogócskázzatok, ha már tud annyira futni, valamivel le kell kötni, de nem tv-vel. Próbálj neki mesekönyvből mesélni, de a tv-t bámulja, ebből még sok baj lesz!!!
2016. szept. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!