Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Óvodai pluszétkezések - hányás?

Óvodai pluszétkezések - hányás?

Figyelt kérdés

A kislányom nagyon jó evő, kissé kordában is kell tartani.

Az oviban (5. napja jár) duplaadagokat megevett, itthon ki is hányta. Ez kétszer egymás után előfordult, ma kértem az óvó néniket, hogy ne adjanak neki kétszer, mert addig eszi, amíg látja, de vissza is köszön. Ma itthon a délutáni alvás előtt megint hányt. Kérdeztem, hogy kért-e még enni, amikor megette, és mondta, hogy igen, mert kérdezték, hogy kér-e.


Mit csináljak? A gyereknek hiába mondom, hogy ne kérjen, mindig ilyen volt.


2016. szept. 13. 21:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Beszélj mégegyszer kicsit hatàrozottabban az óvónénivel.

Aztán ha nem segìt akkor vezető vagy ott altatni.


Persze az is lehet, hogy csak hirtelen eszik a lànyod. Ami majd javulhat.

Esetleg hànyós vìrus nincs felétek?

2016. szept. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem, semmi vírus, hétvégén nem hányt egyik nap sem, és egész kicsinek is ilyen volt, túleszi magát és ki is jöt. Néhány alkalom után rájöttünk, ezért nem szoktuk kínálgatni pluszban (kérni meg magától nemigen szokta, gondolom, mert nem éhes már).
2016. szept. 13. 22:00
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is nagyon hányós volt. Óvónőkkel kell határozottabban beszélni és a dajkanéni is jó ha tudja, mert a kicsik hajlamosak csellel repetához jutni. Suliban én a konyhás nénikkel is jóban voltam, így velük is megvolt beszélve hogy ne engedjék kétszer sorba állni, mert eleve van egy kis súlyfeleslege sajnos.
2016. szept. 14. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!