Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2évesnek az egyberészes, vagy...

2évesnek az egyberészes, vagy a két részes pizsama a praktikusabb?

Figyelt kérdés
2016. szept. 19. 08:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én egyberészeset adtam rá amìg pelenkás volt (2,5 évig), mostmár rossz hogy mindig húzogathatom le a felsőt éjszaka
2016. szept. 19. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
55%

ha még pelenkás,és éjjel nem psil annyit hogy pelenkázni kelljen akkor jó az egyberészes. de ha már megkezdődőtt az éjszakai pelus leszoktatás,vagy pelenkás de van hogy annyit pisil hogy pelenkázni kell akkor jobb a kétrészes.


az enyémek csak 1,5 éves korukig tűrték meg az egyberészest.

2016. szept. 19. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
38%
Az en fiam novemberben lesz 2, ketreszes pizsamai vannak kizarolag. Meg pelenkas, ritkan elofordul, hogy bekakil elalvas elott es olyankor tisztaba kell tenni. De sosem ebred fel. Szerintem praktikusabb a ketreszes es kenyelmesebb.
2016. szept. 19. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Amíg pelenkát hord addig az egyrészes a jó, legalább nem csúszik szét a derekánál éjszaka.
2016. szept. 19. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
68%

Az egyberészes sokkal praktikusabb, mert nem lóg ki a dereka éjjel.

Fiamnak zöld Pamperst használok, soha nem ázott át éjszaka, és soha nem kakilt már ennyi idősen éjjel.

2016. szept. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem praktikusabb az egyberészes. Néhány alkalommal fordult elő, hogy átázott a pelenka reggelre, de a méretváltás mindig megoldotta.
2016. szept. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
2 éves kislányom már 98-as ruhákat hord, ilyen méretben egyberészes pizsit (rugit) nagyon nehéz találni, vagy ha van is akkor egy vagyon, úgyhogy én most vettem neki kétrészest, alá bodyt adok, az megtartja a pelenkáját, a hasa-dereka nem lóg ki éjjel. Fiamnak korábban kellett kétrészest adnom mert ő már 1.5 évesen 98-asokat hordott.
2016. szept. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
7-es vagyok, a kérdésre a válasz lemaradt, mindenképpen az egybe részes a praktikusabb, kivéve ha már ágytiszta éjjelre is.
2016. szept. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Kislányom amikor 2 éves volt akkor még éjszakára kellett a pelenka biztonságkedvéért mert majdnem minden éjjel volt pisi vagy nagyobb dolog, de inkább a pisi volt jellemző, addig a pizsiből is maradt az egybe részes, én azt láttam praktikusnak hogy a derekánál mégis fedve legyen. Amikor leszokott a pelusról és már éjszakára se kellett, akkor már váltottunk két részesre. Eleinte maradt az egyrészes mert szerette is, meg én is jobban örültem amikor még hidegebbek voltak akkor jó volt, szerencsére éjjel is ritkán kellett bilizni később meg már wc-zni.
2016. szept. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
3as vagyok, bocs, ha valakinek nem volt teljesen vilagos, nyugodtan pontozzatok le. Tehat lefektetem este, es valamikor bekakil akozott, hogy kijovok a szobajabol es akozott, hogy elalszik. Almaban nyilvan nem kakal. Na mindegy, nem tudok vele mit csinalni. De egyebkent nyilvan pisi miatt en sem cserelgetem a pelenkajat ejjel. A dereka sincs kint, kap bodyt ejjelre. Ennyi idos gyerekre nem is nagyon lehet itt kulfoldon rugdalozot kapni amugy. Mindegy, mindenki azt ad a gyerekere nyilvan, amit akar. Mi regota nem hasznalunk mar rugdalozot. Szerintem kenyelmesebb a ket reszes.
2016. szept. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!