Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Igazából honnan tudom eldönten...

Igazából honnan tudom eldönteni, hogy 12. es vagy 14. es bicikli kell a 3,5 éves fiamnak? Neten rendelném.

Figyelt kérdés
2016. szept. 20. 20:56
 1/7 sanyinak ***** válasza:
Kezd a 12-essel!
2016. szept. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

igazából az számít, hogy hány éves.

a 12es inkább 2-3 éves kor között, 14es olyan 5 éves korig.


én fiam jó magas, 103cm volt 3 évesen, 16os biciklit kapott, kisebb fajtát ( a col a keréknek a mérete, nem a vázé) 12esen az állát verte a térde :D


legtutibb ha kipróbáljátok ;)

2016. szept. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Amit írsz, azok a kerékátmérők. De egy bicikli mérete nemcsak ettől függ. Ezért nem érdemes rendelni. El kell menni személyesen a gyerekkel együtt, és ki kell próbálni.
2016. szept. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A 12-es a futóbiciklik kereke, tehát az biztos jó most, a 14-es meg persze tovább hasznos lesz (viszont kicsit nehezebb lehet cipelni és tárolni). Az enyém a 3,5 évesen kezdett 12-es pedálos után 16-osat kapott 5 évesen. De nem csak a kerék méretétől függ a bicikli magassága, hanem, hogy az ülés mennyire van a kerekek között, illetve kérdés még, hogy később az ülés és a kormány milyen magasra állítható, és mi mennyire van messze egymástól. Szerintem is menjetek el egy nagyobb boltba kipróbálni, aztán neten megrendelheted, ha úgy olcsóbb.
2016. szept. 21. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2es vagyok. jól elírtam, az lett volna, hogy hány centi, nem a kor számít, hanem a magassága :D
2016. szept. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Próbáljatok szerintem is.

Mi 14-est vettünk a 103-104 cm-s 4 éveseinknek.

Többen 16-ost vesznek már.

Enyémeknek 14 jó már, 16 még nagy.

2016. szept. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ki kellene próbálni máshol, ha látsz ilyen tipust, ha le tudja tenni a talpát nyeregben ülve, akkor megfelelő neki.
2016. szept. 23. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!