Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ilyen hűvös reggel hogyan...

Ilyen hűvös reggel hogyan öltözteted az óvodába a gyereket? Mit adtok rá?

Figyelt kérdés
2016. szept. 21. 22:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Ilyenkor én rétegesen öltöztetem a lányom. Alul cicanadrág, rá egy melegítőnadrág, póló, pulcsi és egy őszi, vékonyabb kabát. Van egy horgolt kis sapija is, azt is felveszi, ha nagyon hideg van. Amikor meg kimennek délelőtt az udvarra, akkor már bőven elég a cicanadrág pulcsival.
2016. szept. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Legings rá melegitö nadrág,hosszu ujju polo,vastagabb kardigán és vékony kabát ,korra reggel délelött már jobb idő volt .
2016. szept. 22. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Fiaim vannak. Melegítő nadrág, melegebb cipő, felülre póló, pulcsi, vékony kabát, vékony sapi.
2016. szept. 22. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Polo, arra egy pulover. Vekony kabat es sapi. Farmer nadrag ami belelt, bor utcai cipo.
2016. szept. 22. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Farmer, hosszú ujjú felső és mellény vagy póló és vastagabb pulcsi.
2016. szept. 22. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

az oviban cicagatyó, vékony szoknya, felül hosszú ujjjú póló


Kintre: melegítőgatya, edzőcipő, felül hossz ujjú póló, plüss pulcsi, és középvastag kabát, ami szrtem sok, de meg akar fagyni..:-D

2016. szept. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hosszú nadrág, még nem hiszem, hogy kellene alá harisnya, felülre: rövid ujjú póló, hosszú ujjú póló, kardigán, bélelt pufi mellény. Ha még hűvösebb lesz, akkor jöhet a harisnya nadrág alá, meg az őszi sapi is előkerül.
2016. szept. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!